Victoria Pedretti'nin yeni dizi projesi belli oldu: Saint X

Victoria Pedretti'nin yeni dizi projesi belli oldu: Saint X
YOU, The Haunting of Hill House ve The Haunting of Bly Manor dizileriyle son dönemde yıldızı parlayan Victoria Pedretti'nin yeni dizi projesi belli oldu. Pedretti, dijital platform Hulu'nun yeni psikolojik drama dizisi Saint X'in kadrosuna katıldı.

Alexis Schaitkin’in 2020 yılında yayınlanan adlı adlı romanından esinlenen Saint X, Alison'ın Karayip tatili sırasında gizemli bir şekilde hayatını kaybetmesinin ardından kız kardeşinin gerçeği ortaya çıkarmak için verdiği mücadele ve tehlikeli arayışının hikayesi anlatılacak. Pedretti, dikkatlice inşa ettiği ve görünüşte mükemmel olan hayatı parçalanmaya başlayan zeki ve hırslı bir kadın olan Emily karakterini oynayacak.

New York'ta yaşayan Emily, Alison'ı kaybettikten sonra yıllar sonra onu öldürdüğünden şüphelenilen ama kanıtlanamayan Clive Richardson ile karşılaşır. Emily inatla Clive’ı takip edip güvenini kazanmayı umarak gerçeği ortaya çıkaracak bir hata beklerken hayatları aynı trajediyle bağlanan iki insan arasında beklenmedik bir bağ gelişir.

Dizinin yapımı ABC Signature, uyarlamasını Leila Gerstein (Hart of Dixie, The Handmaid’s Tale) üstlendi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER