Kevin Spacey hakkında cinsel saldırı iddiasıyla suç duyurusunda bulunuldu

Kevin Spacey hakkında cinsel saldırı iddiasıyla suç duyurusunda bulunuldu
Kevin Spacey'in geçmişi peşinden gelmeye devam ediyor.

İngiltere Kraliyet Savcılık Servisi (CPS), Spacey'e üç erkeğe cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla dört farklı suçlamayla suç duyurusunda bulundu. Buna göre cinsel saldırı olaylarından üçü Mart 2005-Ağustos 2008 arasında İngiltere'nin başkenti Londra'da, birinin ise Nisan 2013'te İngiltere'nin batısındaki Gloucestershire'da gerçekleştiği belirtildi.

62 yaşındaki oyuncu ayrıca bir kişinin rızası olmadan cinsel ilişkiye girmesine neden olmakla da suçlanıyor. Suçlamalar, Metropolitan Polisi tarafından soruşturma sırasında toplanan kanıtların incelenmesini takip ediyor. CPS'den gelen açıklamada Spacey'in adil yargılanma hakkına sahip olduğu da hatırlatıldı.

Şu sıralar oyuncu Anthony Rapp'in kendisine açtığı ve Manhattan'da devam eden benzer davayla uğraşan Kevin Spacey, bir yandan da oyunculuk kariyerini canlandırmaya çalışıyor. Oyuncu, Hollywood'dan büyük ölçüde aforoz edilse de yakın dönemde Peter Five Eight ve L'uomo che disegnò Dio filmlerinin kadrosuna girdi.

American Beauty ve The Usual Suspects filmleriyle Oscar kazanan Kevin Spacey, çoğu House of Cards'tan olmak üzere 12 Emmy adaylığı da aldı. Kendisine yöneltilen suçlamaların ardından diziden kovuldu ve dizinin 6. sezonu aynı zamanda final sezonu olarak Spacey olmadan çekilip yayınlandı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER