Timeless Dizi Channel (TDC), MENA'da yayılmaya devam ediyor

Timeless Dizi Channel (TDC), MENA'da yayılmaya devam ediyor
Timeless Dizi Channel (TDC), MENA'da yayılmaya devam ediyor.

SPI International/FilmBox bünyesinde hizmet veren kanal, Digital Virgo bünyesindeki DV Content'in kataloğuna dahil oluyor. Böylece Fas, Mısır, Tunus, Kuveyt, Bahreyn, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Irak ve Umman'da PlayVOD, Veedz ve Unlimited Streaming (Sınırsız Yayın) üzerinden erişilebilir olacak. 

SPI ve Digital Virgo, geçtiğimiz sene FilmBox Africa, FilmBox Arthouse, Gametoon ve FightBox'ın Afrika'daki birçok ülkede ekrana gelmesi için bir anlaşmaya imza atmıştı.

Türk dizileri üzerine yayın yapan kanalın 600 saati aşkın portföyünde Kara Sevda (Endless Love), İçerde (Insider), Ufak Tefek Cinayetler (Stiletto Vendetta), Kara Para Aşk (Black Money Love), Karadayı, Kurt Seyit & Şura, Son (The End), 20 Dakika (20 Minutes), Alın Yazım (Red Scarf), Analar ve Anneler (Moms and Mothers), Bana Sevmeyi Anlat (Wings of Love), Al Yazmalım (Red Scarf), 8. Gün (The 8th Day) ve Kuzgun gibi yapımlar bulunuyor.

Timeless Dizi Channel yakın zaman önce Azerbaycan, Belarus, Ermenistan, Gürcistan, Hollanda, Estonya, Litvanya, Kırgızistan, Moldova, Seyşeller, Tacikistan ve Türkmenistan dahil pek çok ülkede daha yayına girdi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER