Inter Medya ve Telemundo ortak bir prodüksiyon anlaşmasına imza attı

Inter Medya ve Telemundo ortak bir prodüksiyon anlaşmasına imza attı
Türkiye'nin önde gelen dağıtım ve yapım şirketlerinden Inter Medya ve İspanyolca yayın yapan ABD merkezli TV kanalı Telemundo, çok yıllık ortak bir prodüksiyon anlaşmasına imza attı.

Türkçe formatların İspanyolca konuşan izleyici üzerindeki başarısından faydalanmayı amaçlayan şirketler, Telemundo'da yayınlanmak üzere uzun formda senaryolu dizi projesi hazırlayacak ve yapımını üstlenecek. Bu anlaşma Telemundo'nun Türkçe dizilerin, popüler formatların ve serilerin İspanyolcadaki evi konumunu da sağlamlaştıracak.

Inter Medya'nın CEO'su ve kurucusu Can Okan, anlaşmanın ardından "“Inter Medya olarak Telemundo ile uzun yıllara dayanan iş ilişkimizi global bir iş ortaklığına dönüştürmüş olmaktan dolayı heyecan duyuyoruz. Inter Medya'nın 30 yıllık bilgi birikimi ve Telemundo'nun sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesi ile bu işbirliği sayesinde çok daha büyük başarılara imza atacağımızdan eminiz. Bu ortaklıkla hem Telemundo hem de Inter Medya, hem üretim hem de dağıtımda yükseliş ve büyüme ile sektördeki konumlarını güçlendirme ve genişletme yolunda büyük bir adım attı. Birlikte başaracağımız büyük iş için çok heyecanlandığımızı belirtmek isterim," sözlerine yer verdi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER