Bergen filmi İzmirli seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor!

Bergen filmi İzmirli seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor!
Rekorlarla dolu vizyon yolculuğuna sinemalarda devam eden ‘Bergen’, yapımcı Orkestra Content ve İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle 15 farklı noktada düzenlenecek gösterimlerle İzmirli seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. 

16 Mayıs-5 Haziran tarihleri arasında gösterimler sadece İzmir’in merkezinde değil Beydağ’dan Kemalpaşa’ya Kınık’tan Dikili’ye kadar İzmir’in birçok ilçesindeki açık alanlarda ve sinema salonlarında yapılacak. 

Senaryosunu Yıldız Bayazıt ve Sema Kaygusuz’un yazdığı ‘Bergen’ filminde, Bergen’in gücünü hayallerinden, sesinden ve hayata dair hiç vazgeçmediği umudundan alan yetenekli bir müzisyen olduğu vurgulanıyor. Vizyonda yaklaşık 5.5 milyon izleyici tarafından izlenen ‘Bergen’ filminin yaratıcı yapımcılığını Mine Şengöz üstlendi. 
 
Yönetmenliğini Mehmet Binay ve Caner Alper’in üstlendiği filmin güçlü oyuncu kadrosunda bütün şarkıları seslendiren Farah Zeynep Abdullah’la birlikte, Erdal Beşikçioğlu ve Tilbe Saran başrolleri paylaşırken; filmin oyuncu kadrosunda Nergis Öztürk, Ali Seçkiner Alıcı, Ahmet Kayakesen, Arif Pişkin, Şebnem Sönmez, Nurcan Eren ve Suzan Kardeş gibi birbirinden yetenekli isimler yer aldı. ‘Bergen’in müzikleri ise usta sanatçı Mazlum Çimen ve Saki Çimen’e ait.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER