Bridgerton 3. sezon, Colin ve Penelope'yi konu alacak

Bridgerton 3. sezon, Colin ve Penelope'yi konu alacak
Bridgerton dizisi kitap sırasını bozuyor.

Netflix'in düzenlediği FYSEE paneline katılan başrol oyuncularından Nicola Coughlan (Penelope), gelecek sezonun Colin Bridgerton ve Penelope Featherington'ı konu alacağını açıkladı. Netflix de birkaç saat sonra yaptığı açıklamayla bunu doğruladı. Açıklamada Lady Wistledown'ın kaleminden çıkan kelimelere yer verildi.
Dizinin ilk iki sezonu Julia Quinn'in kaleme aldığı roman serisinin ilk iki kitabıyla ekrana gelmişti. İlk sezonda Daphne Bridgerton (Phoebe Dynevor) ve Simon'ın (Regé-Page Jean), ikinci sezonda ise Anthony Bridgerton (Jonathon Bailey) ve Kate'in (Simone Ashley) aşk hikayesi anlatıldı. Ancak bu kararla birlikte dizi, 4. kitaba geçiş yapmış oldu. Üçüncü kitabın ana karakterleri Benedict Bridgerton ve Sophie'nin ise daha sonra ekranda olması bekleniyor.

Gelecek sezonu dizinin yaratıcısı Chris Van Dusen yerine Jess Brownell hazırlayacak. Francesca Bridgerton'ı artık Hannah Dodd (Anatomy of a Scandal) canlandıracak. 2. sezonu 25 Mart'ta yayınlanan ve 3. sezon hazırlıklarına devam eden Bridgerton, 4. sezon onayını çok önceden aldı. İkinci sezon Netflix'in Dili İngilizce Olan Diziler Top 10 listesinde zirvede yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER