Ted'in dizi versiyonunun başrolleri belli oldu

Ted'in dizi versiyonunun başrolleri belli oldu
Ted filminin dizi uyarlamasının başrolleri belli oldu.

Seth MacFarlane imzalı 2012 yapımı filmin dizi versiyonu, NBCUniversal'a bağlı dijital platform Peacock'ta yayınlanacak. MacFarlane'nin yeniden Ted'i seslendireceği dizide Giorgia Whigham, Max Burkholder ve Scott Grimes da yer alacak.

2015'te devam filmi çekilen Ted, çocukluk dileği gerçekleşen ve oyuncak ayısını hayatta ve karşısında bulan John ve kız arkadaşı Lori Collins'in başından geçenleri konu alıyor. İki film gişede 750 milyon dolar gişe hasılatı elde etti.

1993'te geçecek dizide Ted, ünlü olduğu zamanları geride bırakmış ve en yakın arkadaşı John Bennett (Burkholder), işçi sınıfından ailesi ve kuzeniyle birlikte yaşamaktadır. Ted, her ne kadar iyi ve sevilesi bir genç olan John için iyi bir örnek olmasa da gerektiğinde arkadaşına ve ailesine yardım etmek için riske girmekten çekinmeyecektir.

Ted'in dizisinde kuzen Blaire Bennett'i Whigham canlandıracak. Grimes ise John'un babası-Blaire'in amcasını oynayacak. Erica Huggins'in MacFarlane'ye eşlik ettiği Ted dizisinin yapımını MacFarlane'in şirketi Fuzzy Door ve UCP üstlendi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER