Jesse L. Martin, The Flash dizisinden ayrılıyor

Jesse L. Martin, The Flash dizisinden ayrılıyor
The Flash dizisi gelecek sezona bir eksikle devam edecek.

8. sezonuyla ekranda olan dizinin orijinal kadrosunda bulunan oyunculardan Jesse L. Martin'in diziye ana kadro oyuncusu olarak devam etmeyeceği açıklandı. Oyuncu, şimdiden onay alan 9. sezonun birkaç bölümünde Joe West'i canlandırmaya devam edecek. Öte yandan The Flash'ın Arrow gibi kısa bir sezonla ekrana veda edeceği ve 9. sezonun son olacağı konuşuluyor.

Deadline'ın haberine Martin, sıradaki projesini şimdiden belirledi bile. ABD'nin ulusal kanallarından NBC'de yayınlanması için hazırlanan The Irrational'ın pilot bölümüne katıldı. Dizi, hükümetleri, kanun gücünü ve şirketleri kapsayan yüksek kalibreli davalara insan davranışıyla ilgili özel bakış açısıyla katkı sağlayan, davranış bilimi konusunda uzman bir profesörü konu alacak. Dan Ariely'nin kaleme aldığı Predictably Irrational adlı kitaptan uyarlanacak olan dizinin çekimleri The Flash gibi Vancouver'da yapılacak.

Martin'in ayrılmasıyla birlikte dizinin ana kadrosunda orijinal isimlerden Grant Gustin, Candice Patton ve Danielle Panabaker kalmış oldu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER