Harrison Ford, Shrinking dizisinin kadrosuna katıldı

Harrison Ford, Shrinking dizisinin kadrosuna katıldı
Harrison Ford da dizilere geliyor. Usta oyuncu, Apple TV+'ta ekrana gelmesi için hazırlanan Shrinking dizisinin kadrosuna katıldı ve kariyerinin ilk dizisi başrolünü üstlendi.

Ekim 2021'de 10 bölümlük onay alan diziyi platformun hit dizisi Ted Lasso'yu da hazırlayan Bill Lawrence ile Brett Goldstein kaleme alıyor. Yapımını Warner Bros. Television ve Lawrence’ın şirketi Doozer Productions üstleniyor. Yas tutan bir terapist eğitimini ve etik kuralları geri plana atarak hayatında büyük ve beklenmedik değişiklikler yapıyor; danışanlarına artık ne düşünüyorsa açık bir şekilde anlatmaya başlıyor. 

Bahsi geçen terapisti Jason Segel canlandırıyor. Ford ise Bilişsel Davranışçı Tedavi alanında öncü, bağımsızlığına oldukça düşkün, iş yerini yetiştirdiği iki genç çırakla (Jimmy-Gabby) paylaşan Dr. Phil Rhodes'i canlandıracak. Parkinson teşhisi konan Phil, mecburen konfor alanını terk ederek sırnaşık arkadaşlarıyla, uzaklaştığı ailesiyle ve mirasıyla kavgaya tutuşuyor.

Son dönemde The Call of the Wild filmiyle ekrana gelen Harrison Ford, yakında Indiana Jones 5 filmiyle izleyiciyle buluşacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER