Netflix'in yeni Harlan Coben uyarlaması Hold Tight 22 Nisan'da başlıyor

Netflix'in yeni Harlan Coben uyarlaması Hold Tight 22 Nisan'da başlıyor
Netflix'in yeni Harlan Coben uyarlaması Hold Tight'ın (Zachowaj Spokój) yayın tarihi belli oldu. Tanıtım videosu da yayınlanan dizi 22 Nisan'da başlayacak.

2008’de yayımlanan Coben imzalı roman, ülkemizde Martı Yayınları tarafından "Asla Vazgeçme" adıyla basıldı. Dizi uyarlaması The Woods’tan sonra Harlan Coben’ın kitabından uyarlanan ikinci Polonya yapımı dizi olacak. Sezonu 6 bölümden oluşacak.

Dizinin başrollerini Magdalena Boczarska, Leszek Lichota ve Krzysztof Oleksyn üstleniyor. Ayrıca The Woods’ta Laura Goldsztajn'i canlandıran Agnieszka Grochowska ve Pawel Borkowski'yi canlandıran Grzegorz Damiecki, karakterlerini yeniden canlandırmak üzere kadroda bulunuyorlar. Hold Tight'ta Jacek Poniedziałek, Justyna Wasilewska, Wiktoria Gorodeckaja, Bartłomiej Topa, Agata Łabno, Marta Piętka, Jakub Pruski ve Mikołaj Śliwa gibi isimler de rol alıyor.

Dizinin senaryosunu Agata Malesińska ve Wojtek Miłoszewski kaleme aldı, bölümleri Michał Gazda ve Bartosz Konopka yönetti. ATM Group ise yapımını üstlendi.

Kitabın Kapak Yazısı:

Tia ve Mike Baye, bir gün hiç hoşlanmadıkları ebeveyn modeline bürünerek, çocuklarını çok sıkı bir şekilde koruyup onları gözetleme içgüdüsüne kapılacaklarını hayal edemezlerdi. Fakat on altı yaşındaki oğulları Adam, son zamanlarda aile bağlarından bir hayli uzaklaşmıştı. Okulda yaşanan olayların son halkası, sınıf arkadaşı Spencer Hill’in intiharından sonra Tia ve Mike, Adam için endişelenmekten başka bir şey yapamaz olmuşlardı.” Adam'ın bilgisayarına karmaşık bir casus yazılımı yüklemişler ve zaman içinde bilinmeyen bir kişiden oğluna yönelik mesajlar geldiğini görmüşlerdir: “Asla vazgeçme, her şey yolunda.”
 
Betsy Hill, oğlu Spencer’ın hatırasına sınıf arkadaşları tarafından yapılmış olan siteyi gezerken gözüne bir fotoğraf takılır. Fotoğraf oğlunun öldüğü gece çekilmiştir ve görünüşe bakılırsa oğlu o gece yalnız değildir… Hemen, kamera kadrajının dışında duran kişinin Adam Baye olduğunu düşünür, fakat Adam kayıplara karıştığında, çevrelerini sinsi ve derin bir şeyin kapladığının farkına varmıştır. Tia ve Mike Baye'ye gelince, cevaplamaları gereken soru: Konu çocuklarınız olduğunda çok fazla şeyi bilmeniz mümkün müdür?BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER