Anne dizisinin İspanya uyarlaması Heridas'tan ilk tanıtım geldi

Anne dizisinin İspanya uyarlaması Heridas'tan ilk tanıtım geldi
Anne dizisinin İspanya uyarlaması Heridas'tan ilk tanıtım geldi.

Atresmedia'ya bağlı dijital platform Atresplayer Premium'da ve Antena 3 kanalında yayınlanacak dizinin sezonu 50'şer dakikadan 13 bölüm sürecek.

Atresmedia-Movistar Plus iş birliğiyle kurulan Buendía Estudios dizinin yapımcıları arasında yer alıyor. Yakında başlaması beklenen Heridas'ın senaryosunu Eduardo Galdo, Lele Portas, Marco T. Socorro, Joana Ortueta, Humberto Ortega ve Natalia García-Prieto kaleme aldı. Bölümleri López Amado (La cocinera de Castamar, Hernán) ve Juanma Pachón (Allí abajo, Los misterios de Laura) yönetti.

Kuşlar üzerinde çalışmak için kendisini evlat edinen ailenin yanından taşınarak yalnız yaşamaya başlayan genç biyolog Manuela, terk edilmişliğin acısıyla asla anne olmamaya karar vermiştir. Genç bir kız çocuğu olan Alba'yla tanıştığı gün geçmişiyle ve hayatını kurduğu duygusal temellerle yüzleşmek zorunda kalır.

Adriana Ugarte'nin başrolünü üstleneceği Heridas'ta Cosette Silguero, María León, Javier Collado, Elisabet Gelabert, Sonia Almarcha, Pau Durá, Xoán Fórneas ve Iván Marcos da rol alıyor.

Mart 2019'da Atresmedia'ya bağlı tematik kanal Nova'da yayınına başlayan Anne dizisi 555,000 izleyici ortalamasıyla kanalı memnun edici izlenme oranına ulaşmıştı. Yapımcılığını Med Yapım ve MF Yapım'ın ortak üstlendiği dizi, 2016-2017 sezonunda Star TV'de yayınlandı ve 33 bölüm sürdü. Başrollerini Cansu Dere, Vahide Perçin ve Beren Gökyıldız'ın paylaştığı Anne, Japonya yapımı "Mother" dizisinin Türkiye uyarlaması. Anne'nin uluslararası dağıtımını Global Agency üstleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER