Netflix'in yeni komedisi Blockbuster'ın başrolleri belli oldu

Netflix'in yeni komedisi Blockbuster'ın başrolleri belli oldu
Netflix'in yeni dizisi Blockbuster'ın başrolleri belli oldu. Melissa Fumero ve Randall Park kadroya katıldılar.

İş yeri komedisi olarak öne çıkan dizinin sezonu 10 bölüm sürecek. Amerika'da kalan son Blockbuster Video dükkanında geçecek ve küçük bir iş yerinin tüm zorluklara rağmen ayak kalmak için verdiği çabayı anlatacak. Diziyi Vanessa Ramos, David Caspe ve Jackie Clarke hazırlayacak.

Fumero, Oxford'da bir dönem okuduktan sonra aile kurmak için ayrılan, lisedeki aşkıyla evlenen ama şu sıralar evliliği kötü giden Eliza'yı canlandıracak. Blockbuster'da Timmy'yle (Park) birlikte çalışan Eliza, onun güvenilir yardımcısı ve belki biraz daha fazlasıdır.

İş hayatına DVD kiralama/satış yaparak dahil olan Netflix'in 2000'de sektörün önde gelen şirketlerinden Blockbuster'a 50 milyon dolara satılması gündeme gelmiş ancak şirketin kurucuları Marc Randolph ve Reed Hastings geri çevrilmişti. Aradan geçen zaman sonrası Netflix, dijital platformlar için yeni bir çağın öncüsü olurken Blockbuster ise 2014'te operasyonlarını durdurma kararı aldı. 

Blockbuster adını taşıyan son dükkan Oregan'da yer alıyor ve 2020'de The Last Blockbuster adıyla hakkında bir belgesel hazırlandı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER