Paramparça, Pazartesi geleneğini bozmadı!

Paramparça, Pazartesi geleneğini bozmadı!

Dünyanın en büyük yapım şirketi Endemol Shine Türkiye’nin  yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ile Erkan Petekkaya’nın paylaştığı “Paramparça”, her hafta olduğu gibi Pazartesi günü yayınlanan 21. bölümüyle de reytinglerdeki birinciliğini sürdürdü.

TÜM KİŞİLER VE ABC 1’DE BİRİNCİ

Paramparça; TNS ölçümlerine göre ABC 1 kategorisinde 10,03 reyting, 22,72 izlenme payı,  tüm kişilerde ise yüzde 9,15 reyting ve yüzde 21,63 izlenme payı ile yine milyonları ekrana kilitlemeyi başardı.  AB kategorisinde ise Paramparça 8,40 reyting ve 21,01 izlenme payı ile birincilik için en yakınındaki programla nefes nefese yarıştı.

PARAMPARÇA’DA AKSİYON BİTMİYOR

Cihan’ın babası Rahmi Bey’in kurduğu tuzağa düşerek otel odasında Alev adlı kadınla görüntülenmesi geceye damgasını vurdu.  Bu şok sonrası Cihan’ın Gülseren’e  dile getirdiği “Sen benim hayatımdaki kadınsın…” izleyicilere ekran başında romantik anlar yaşattı. sözü ise Gülseren’i Cihan’dan uzaklaştırdığını düşünen Dilara’nın, olayları konuşmak için gittiği yakın arkadaşı Candan’ın evinde Özkan’ı görmesi ise 21. bölümün en büyük sürprizlerinden biri oldu.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER