BluTV'nin yeni programı Yalnızım Mesut Bey başladı!

BluTV'nin yeni programı Yalnızım Mesut Bey başladı!
BluTV, yalnızlığı seçen ve de yalnızlıktan kurtulmak için türlü çaba sarf eden zıt kutupları bir arada toplayacak yepyeni bir programa imza atıyor: ‘Yalnızım Mesut Bey’. Mizah dünyası ve talk showlarındaki kendine özgü tarzının yanı sıra yalnızlığıyla da nam salmış Mesut Süre’nin hazırlayıp sunduğu program, bugünden (15 Ocak) itibaren BluTV’de yalnızlığın sultanlık mı, yoksa çaresizlik mi olduğunu keşfetmek için harekete geçiyor. 
 
BluTV, senenin ilk günlerinde hızını kesmeden yeni formatlarını izleyicisiyle buluşturmaya devam ediyor. Özellikle konuklarıyla birlikte ilişkilerini masaya yatırdığı programlarında kendine has üslubuyla izleyenlerine kahkaha dolu anlar yaşatan Mesut Süre, yeni programı ‘Yalnızım Mesut Bey’de de sıradan insanların tanıdık yalnızlık hikayelerine yer veriyor. Bugün saat 17.00’da BluTV’de izleyicilerle buluşacak olan programda, Mesut Süre yalnızlarla; yalnızlığı, yalnızlığın sebeplerini, yalnızlığın “sultanlık” mı yoksa “çaresizlik” mi olduğunu, konuklarının yalnızlıkları üzerinden konuşuyor. 
 
Her hafta üç yalnızı sahnede ağırlayan Mesut Süre, seyircilerin de katılımıyla, konuklarının yalnızlık hikayelerini didik didik ediyor. İzleyicilerin mutlaka kendi hayatlarından parçalar bulacağı programda Süre’nin konuklarından birbirlerine tavsiyeler vermelerini istemesi ise kahkaha dolu anlara yol açacak.  
 
Bölümler ilerledikçe yalnız konuk olarak sahnede ağırlanan isimler seyirciler arasına davet edilerek hala yalnız olup olmadıkları sorgulanacak. İlişki durumuna bambaşka bir boyut katacak, Temascha Yapım imzalı, yapımcılığını Süreyya Bursa’nın üstlendiği ‘Yalnızım Mesut Bey’, bugünden (15 Ocak)  itibaren BluTV’de yalnızlar kulübünü kuruyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER