Kit Harington ve Dave Bautista, Netflix'in 90 Church dizisinin başrollerinde

Kit Harington ve Dave Bautista, Netflix'in 90 Church dizisinin başrollerinde
Kit Harington (Game of Thrones, Eternals) ve Dave Bautista (Dune, Army of the Dead), Netflix'in yeni dizisi 90 Church'ün başrollerini üstlendi.

2013'te yayımlanan Dean Unkefer imzalı aynı isimli romandan uyarlanacak diziyi Eric Newman (Narcos, Hemlcok Grove, True Story) ve Clay Trussell (Narcos) hazırlayacak. New York'taki 90 Church Street'te Narkotik Federal Büro adıyla yeni bir birim kurulur. Organize mafyayla ve uyuşturucu kartelleriyle uğraşmalarına rağmen birimdekiler genellikle görmezden gelinmektedir.

Genç bir ajanın bağımlılık, şiddet, aldatma ve sadakatsizliğin kurbanı olması üzerine kurulu hikayede Harington, birime yeni atanan ajan Daniel Danvers'ı canlandıracak. Psikiyatrik muayeneden geçemediği için FBI'dan reddedilen Danvers, kendisini FBN'de bulur ancak yüksek beklentileri orada işleyen metotlarla uyuşmaz. Bautista ise kurallara uymayan ve Daniel'ı kanatları altına alan deneyimli ajan Micahel Crecci'yi oynayacak.

Unkefer'in kitabının film uyarlaması 2013'te Universal'ın gündemine girmişti, fakat George Matras'ın (Breaking Bad) kaleme alacağı projeden daha sonra haber çıkmamıştı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER