Uma Thurman'lı Suspicion dizisi 4 Şubat'ta başlıyor

Uma Thurman'lı Suspicion dizisi 4 Şubat'ta başlıyor
Uma Thurman'ın başrolünde yer aldığı Suspicion dizisinin tanıtımı yayınlandı ve dizinin 4 Şubat'ta ekrana geleceği açıklandı.

İsrail yapımı False Flag (Kfulim) dizisinin ABD uyarlaması olarak ekrana gelecek dizinin kadrosunda Kunal Nayyar (The Big Bang Theory), Noah Emmerich (The Americans), Georgina Campbell (Broadchurch), Elyes Gabel (Scorpion), Elizabeth Henstridge (Agents of S.H.I.E.L.D.), Edward Bluemel (Killing Eve) ve Angel Coulby (Merlin) de yer alıyor.

Keshet International'ın yapımcısı olduğu İbranice dilindeki projenin ilk sezonu 2015'te ekrana geldi ve iki sezon sürdü. False Flag, İran Savunma Bakanı'nın kaçırılması ve ortadan kayboluşunun ardından beş kişinin kendisini şüpheli olarak bulmasının hikayesini anlatıyor. Bu beş kişi isimlerinin ve resimlerinin medyada yayınlanmasıyla hedef tahtası oluyor.

Apple'ın dijital platformu Apple TV+'ın yayınlayacağı Suspicion'da ise tanınmış Amerikalı bir iş kadının (Thurman) oğlu kaçırılıyor. New York’un merkezindeki büyük ve lüks bir otelden 21 yaşındaki Leo’nun kaçırılması videoya çekilir ve kısa sürede viral olur. Otelde kalan dört İngiliz vatandaşı şüpheli olarak görülmektedir. Her şey bir yanlış anlama mı yoksa gerçekten suçlular mı? 
 
Apple'ın uyarlamasında Rob Williams showrunner olarak görev alıyor. Chris Long, dizinin bölümlerini yönetti. Keshet Productions ise uyarlamanın da yapımını üstlendi. 8 bölümlük sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanan Suspicion, ilk iki bölümle başlayacak ve diğer bölümler haftalık yayınlanacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER