Call My Agent!'ın 7 uyarlaması daha duyuruldu

Call My Agent!'ın 7 uyarlaması daha duyuruldu
Call My Agent! yapımcısını mutlu etmeye devam ediyor.

Ülkemize "Menajerimi Ara" adıyla uyarlanan Fransa yapımı dizi için 7 uyarlama daha duyuruldu. Daha önce Hindistan ve Kanada'ya uyarlanan, yakında İngiltere uyarlaması başlayacak olan dizi Variety'nin haberine göre İtalya, Endonezya, Filipinler, Malezya, Polonya, Güney Kore ve Orta Doğu'ya da uyarlanacak.

Uyarlamayı İtalya'da Sky yayınlayacak, yapımını Palomar üstlenecek ve Oliver Hirschbiegel uyarlayacak.

Endonezya'da Disney Plus Hotstar tarafından ekrana taşınacak, Erik Matti (On the Job) dizide showunner olarak görev alacak. Angel Locsin (The General’s Daughter) ve Edu Manzano'nun (Marry Me, Marry You) başrolde yer alacağı sekiz bölümlük dizinin  sezonun çekimleri ilkbaharda başlayacak.

Dizinin yerli uyarlamalarını Filipinler'de HBO Go, Malezya'da Asta, Polonya'da TVN ve Orta Doğu'da NBC ekrana getirecek. Güney Kore'deki yayıncısı ise daha sonra duyurulacak. 7 uyarlamanın tamamının çekimlerinin bu yıl bitmeden başlaması bekleniyor. Ayrıca Çek Cumhuriyeti, Yunanistan, Almanya ve İspanya'da ekrana gelmesi planlanan uyarlamalar için görüşmeler devam ediyor. Yerel yetenek havuzuna ulaşımı olan yapımcıların hazırlayacağı diziler orijinal yapımın tam bir kopyası olmamakla birlikte ülkelerdeki eğlence sektörünün kendi dinamiklerini de takip edecek. Örneğin yayına hazırlanan İngiliz uyarlaması West End'de sergilenen tiyatro oyunlarını da öne çıkaracak.

Öte yandan Call My Agent! ise ilk olarak bir filmle ve onu takip edecek 5. sezonla ekrana dönmeye hazırlanıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER