NATPE Miami, salgın nedeniyle bu yılki konferansı iptal etti

NATPE Miami, salgın nedeniyle bu yılki konferansı iptal etti
Salgın nedeniyle etkinlik iptalleri devam ediyor.

National Association of Television Program Executives (NATPE), Miami'de yapılması planlanan bu yılki konferansı iptal ettiğini açıkladı. Konferansın 18-20 Ocak tarihleri arasında katılımcı eşliğinde düzenlenmesi bekleniyordu.

Gelecek konferansın günleri ve mekanı ise şimdilik belli değil. NATPE'nin başkanı ve CEO'su JP Bommel, açıklamasında bu kararın organizasyona finansal açıdan büyük para kaybettireceğini ama bunun ikincil öneme sahip olduğunu, asıl önemli olanın üyelerin sağlığı olduğunu belirtti. NATPE, yılın geri kalanında katılımcının yer alacağı ve online etkinliklerin olacağı bir kombinasyon üzerinde çalışıyor ve bunları da "uygun zaman" geldiğinde yapmayı planlıyor. Birlik daha önce de Ağustos 2021'de yapılması planlanan NATPE Budapest'i erteleyerek Haziran 2022'ye almıştı.

NATPE Miami'den önce Palm Springs Uluslararası Film Festivali ve BAFTA'nın Los Angeles’ta düzenleyeceği çay partisi de iptal oldu. 20-30 Ocak arası yapılacak Sundance Film Festivali online olurken Grammy Ödülleri ve Critics Choice Ödülleri belirsiz bir tarihe ertelendi. Ayrıca pek çok diziden ya da oyuncudan pozitif haberleri gelmeye devam ediyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER