BluTV, 2022’nin yeni içeriklerini açıkladı!

BluTV, 2022’nin yeni içeriklerini açıkladı!
Sürprizlerle dolu bir yılı karşılamaya hazırlanan BluTV, yepyeni projelerini yılın ilk haftasında duyurmaya hazırlanırken, ‘Alef’, ‘Bonkis’, ‘Sokağın Çocukları’, ‘Doğu’ ve ‘İlk ve Son’ gibi çok sevilen özel yapımlarının da yeni sezonları ile 2022 yılına güçlü bir giriş yapacak. Farklı türde yeni programları da seçkisine ekleyecek olan BluTV’nin en çok izlenen içerikleri belirlendi.

BluTV’nin üyeleri 2021 yılında toplam 87 milyon saatlik içerik izlerken, en çok izlemeyi tercih ettikleri saat 22.00 gün ise Pazar oldu. BluTV, yeni yılda da yeni içerikleriyle izleyicinin heyecanını artırmaya hazırlanıyor.

Platform, 2022’nin ilk ayında görkemli prodüksiyona sahip özel yapımı ‘BÖRÜ 2039’un yeni bölümlerini de izleyicilerle buluştururken, ‘Alef’, ‘Bonkis’, ‘Sokağın Çocukları’, ‘Doğu’, ‘Aynen Aynen’ ve ‘İlk ve Son’ gibi çok sevilen yapımlarının yeni sezonlarını da arşivine ekleyecek. Geçtiğimiz ay sete çıktığı duyurulduğu andan itibaren büyük merak uyandıran, başrollerini Taner Ölmez, Aybüke Pusat ve Hande Soral’ın paylaştığı ‘ALEF: Mâl-i Hülya’ için heyecanlı bekleyiş başlarken, diğer yapımlara dair sürprizler de bu heyecanı artırdı.

Rol aldıkları projelerle özellikle genç izleyici kitlesinin kalbini fetheden Deniz Işın ve Sarp Bozkurt’un rol aldığı ‘Bizden Olur mu?’ adlı yeni dizi de 2022’de BluTV’de seyircilerle buluşacak. Çocuklar için de ‘Masal Şatosu’nun 2. sezonu hazırlıklarını sürdüren platformda hem mizah dünyasında hem de talk şov alanında kendine özgü ve öncü bir yol çizen Mesut Süre’nin hazırladığı ‘Yalnızım Mesut Bey’ ile yalnızlar kendilerini tek başına hissetmeyecek ve kahkaha dolu anlar yaşayacak. Sadece BluTV’de yayınlanacak ve platformun yeni yıl sürprizlerinden biri olan ‘40’ta ise birbirinden ünlü isimler, Cansu Canan Özgen’in sorularını yanıtlayacak. Programın ilk bölümünde ise Cansu Canan Özgen’in konuğu sürpriz isim Acun Ilıcalı olacak.

BLUTV ÜYELERİ 2021 YILINDA EN ÇOK ORİJİNAL YAPIMLARI İZLEDİ

BluTV, 2022’yi geniş içerik yelpazesiyle karşılarken geride bıraktığı senede de pek çok başarıya imza attı. 2021 yılı boyunca 87 milyon saat boyunca izlenen platformda izleyiciler tarafından en çok izlenen 5 orijinal içerik arasında yılın son günlerinde yayına girmesine rağmen ‘BÖRÜ 2039’ listede yeri alırken; en çok izlenen 5 orijinal yapım sırasıyla ‘Yeşilçam’, ‘Sokağın Çocukları’, ‘BÖRÜ 2039’, ‘İlk ve Son’ ve ‘Saygı’ oldu. Yabancı içeriklerde ise en çok izlenen ‘Game of Thrones’, ‘The Handmaid’s Tale’, ‘Joker’, ‘Friends’ ve ‘Suicide Squad’ oldu. Sosyal medyada da çok konuşulan bu yapımlar da dahil olmak üzere arşivine sayısız dizi ve program ekleyen BluTV, yeni yılda da koleksiyonuna ekleyeceği içeriklerle izleyicilerine yeni hikayeler sunmayı hedefliyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER