Aziz'den spoiler var: Aziz, Efnan’ı Mısır’a gitmemesi için ikna etmeye çalışıyor!

Aziz'den spoiler var: Aziz, Efnan’ı Mısır’a gitmemesi için ikna etmeye çalışıyor!
Show TV'nin yapımını O3 Medya'nın, yapımcılığını Saner Ayar'ın üstlendiği sevilen dizisi Aziz'in heyecanla beklenen 8. bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Aziz’in Efnan’ı Mısır’a gitmemesi için ikna etmeye çalıştığı sahnede Efnan’ın vereceği karar büyük bir merak konusu oluyor.
 
AZİZ'İN YEDİNCİ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?
 
Aziz’in izleyiciyi ekran başına kilitleyen 7. bölümünde; Efnan tüm yaşananlardan sonra şehri terk etmeye karar verdi. Şehri terk ederken uğradığı bir saldırı sonucu kendini Pierre’in evinde buldu. Bu sırada Pierre’in sürpriz konuğu Mısır Prensesi Fevziye geldi. Prenses, Efnan’la samimi bir dostluk kurdu ve onu büyük bir davete çağırdı. Efnan, Prenses Fevziye’nin dokunuşuyla adeta bir peri kızına dönüşürken bu değişim başta Aziz olmak üzere herkesi şaşkınlığa uğrattı. Adem, mektupta yazan büyük sırrı Dilruba’ya söyledi. Dilruba öğrendiği sırla nasıl baş edeceğini düşünürken sonunda Aziz’e her şeyi anlatmaya karar verdi. Davette gerçekleri bir kağıda yazarak Aziz’e iletmesi için Efnan’a verdi ancak Aziz, mektubu okumadan yırtıp attı. Yırtılan mektubu finalde Maksude buldu ve soluğu Aziz’in atölyesinde aldı. Maksude gerçekleri Aziz’e söyleyebilecek mi? Seyirci şimdi bu sorunun yanıtını merakla bekliyor.
 
Proje tasarımını Necati Şahin’in gerçekleştirdiği, yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu, senaryosunu Eda Tezcan’ın kaleme aldığı dizinin kadrosunda Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Ayten Soykök, Elif Sönmez ve Füsun Demirel ve Meral Çetinkaya yer alıyor. Bu güçlü kadroya ayrıca Cenan Çamyurdu, Baran Akbulut, Haydar Köyel, Berkay Akın, Mehmet Avdan, Özgür Onan, İmren Şengel  gibi birbirinden değerli isimler de eşlik ediyor.
 
Aziz, yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00'de Show TV'de!
 
İşte Aziz'in 8. Bölüm Ön İzleme Sahnesi;
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER