Chris Noth, The Equalizer dizisinden kovuldu

Chris Noth, The Equalizer dizisinden kovuldu
Chris Noth'un kariyeri serbest düşüşe geçti.

Noth'un iki kadına cinsel saldırıda bulunduğuyla ilgili iddiaların haberini daha önce vermiştik. Onların ardından ilk olarak oyuncu Zoe Lister-Jones, Noth'u uygunsuz davranmakla suçlanmıştı. Ayrıca The Daily Beast, bir kadının 2010'da Chris Noth'un kendisine cinsel tacizde bulunduğunu iddia ettiği bir başka haber yayınladı.

Kendisi her ne kadar bütün iddiaları reddetse de ilk olarak rol aldığı Peloton marka bisiklet reklamı kaldırıldı. Menajerlik şirketi A3 Artists Agency, detaya girmese de temsil etmeyi bıraktığını açıkladı. Tekila şirketi Ambhar'ı 12 milyon dolara satmak üzereyken çıkan bu haberler nedeniyle anlaşmanın son dakika iptal olduğunu öğrendik. Ve sıra The Equalizer dizisine geldi.

CBS kanalında yayınlanan polisiye drama dizisi 2. sezonuyla ekrana gelmeye devam ediyor. Dizinin ilk sezonundan beri William Bishop karakterine hayat veren Chris North'un gelecek bölümlerde rol almayacağı açıklandı. Buna göre oyuncu, hali hazırda çekilmiş bir bölümde daha görünecek. Tekrar yayınlar bu durumdan etkilenmeyecek. William Bishop karakterinin dizinin hikayesinden ne şekilde çıkarılacağı ise şimdilik bilinmiyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER