BÖRÜ2039 dizisinin teaser afişi yayınlandı!

BÖRÜ2039 dizisinin teaser afişi yayınlandı!
BluTV’nin büyük prodüksiyonu ve görkemli dünyasıyla çok konuşulacak dizisi ‘BÖRÜ 2039’un teaser afişi seyircinin beğenisine sunuldu. Alper Çağlar tarafından dünya standartlarının üstünde bir teknoloji kullanılarak yaratılan ve 28 Aralık’ta ilk bölümü yayınlanacak seri, ses getirecek aksiyon sahneleri ile şimdiden merakla bekleniyor.
 
BluTV’nin Alper Çağlar'ın seri yaratıcısı olduğu ve Doruk Acar ile yapımcılığını üstlendiği özel yapımı ‘BÖRÜ 2039’ için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Yayınlanan ilk teaser’ıyla şimdiden izleyiciyi yenilikçi, öncü ve nefes kesici bir dünyaya davet eden, bilim kurgu ve aksiyonu aynı potada eriterek seyirciye aksiyonu yüksek bir hikaye sunmaya hazırlanan ‘BÖRÜ 2039’un teaser afişi paylaşıldı. Türkiye’de bilim kurgu ve aksiyonu zirveye taşımaya hazırlanan yapımın fark yaratacak atmosferinin habercisi olan afiş, projeye dair heyecanı giderek artırıyor.
 
Kadrosunda Murat Arkın, Tuğba Sunguroğlu, Tuğçe Açıkgöz, Doğan Bayraktar, Cenay Türksever, Ozan Ağaç, Ahmet Pınar, Cansel Elçin, Deniz Uğur ve Emir Benderlioğlu gibi isimlerin buluştuğu proje alışılmışın dışındaki dünyası ve hikayesinin yanı sıra çekimlerde kullanılan teknolojilerle de izleyenleri benzersiz bir deneyimin parçası yapacak.
 
Murat Arkın, Ozan Ağaç, Emir Benderlioğlu, Ahmet Pınar gibi eski BÖRÜ üyelerine yanı sıra kadroda Cansel Elçin gibi Alper Çağlar'ın hakkında “ne mutlu ki ekibimiz kendisiyle tanıştı" dediği yeni gelen sürpriz oyuncular da var.
 
ÇağlarArts – Insignia iş ortaklığının BluTV’yle buluştuğu; Ahmet Atalay ile Can Emre’nin bölüm yönetmenliğini üstlendiği ‘BÖRÜ 2039’, 28 Aralık’ta seyirciyle buluşacak ilk bölümüyle izleyenleri İstanbul ve dünyanın gizemli geleceğine doğru bir yolculuğa davet edecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER