Netflix resmi yan sitesi Tudum'u hayata geçiriyor

Netflix resmi yan sitesi Tudum'u hayata geçiriyor
Netflix resmi yan sitesi Tudum'u hayata geçiriyor.

İçerik ve editöryal atılımlarını devam ettiren Netflix, 25 Eylül'de aynı isimle dünya genelinde bir fan etkinliğine imza atmıştı. Dizilerden ve filmlerden tanıtımların ve röportajların yer aldığı etkinlik Youtube, Twitter ve Twitch'te yayınlandı. Şimdi ise aynı isimle bir website açtı.

Şirket logosunun sesi olarak da bilinen Tudum'da Netflix'teki yapımlarla ilgili yeni sezon haberleri, yayın tarihleri ve kullanıcıların ilgisini çeken projelerle ilgili yeni içerikler yer alacak. Ayrıca Tudum'daki içerikler kullanıcıların izleme alışkanlıklarına göre de şekillenecek. Buna göre üyeler Netflix üyeliklerinin olduğu cihazdan Tudum'a bağlandıklarında karşılarına izlediği Bridgerton dizisinden haberler de çıkacak. Henüz test aşamasında olan Tudum şimdilik sadece İngilizce dilinde yayında. Site ve yer alacak içerikler Bozoma Saint John'un yönettiği pazarlama bölümünün kontrolünde olacak.

Netflix'in editörel uzantıları arasında Strong Black Lead, Geeked, Most, Con Todo, Netflix Is a Joke ve Queue gibi daha spesifik temalı kanallar da bulunurken şirketle ilgili çeşitli içerikler Haber Merkezi'nden de paylaşılıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER