Walker'ın uzantı dizisi için hazırlıklara başlandı

Walker'ın uzantı dizisi için hazırlıklara başlandı
Walker'ın uzantı dizisi için hazırlıklara başlandı.

The CW'da ekrana gelen 2. sezonuyla yayın hayatına devam eden dizinin "Walker: Independence" adı verilen uzantı projesi resmi onayı da alırsa "prequel" özelliğinde olacak ve 1800'lerin sonlarında geçecek. Hikayesi ise ana dizinin başrol oyuncusu Jared Padalecki'ye ve Seamus Fahey'e ait. Padelecki'nin yönetici yapımcı olarak da görev alacağı olası uzantıyı yine Anna Fricke kaleme alacak.

Boston'dan Batı'ya doğru yaptıkları seyahat sırasında kocası öldürülen Abby Walker, intikam arayışındayken yolu hayattaki amacını arayan Hoyt Rawlins'le kesişir. Abby ve Hoyt'un yolculuğu ise onları Texas'taki Independence'a götürür. Burada sorunlu geçmişlerinden kaçan ve rüyalarının peşine düşen birbirinden ilginç pek çok insanla tanışan ikili, etraflarındaki dünyayı değiştirmeye uğraşırken hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı bu kasabada bir yandan da kendileri değişecek. 1800'li yıllardaki hikayenin Walker dizisinin karakterlerinden Abby ve Hoyt'a bağlanıp bağlanmayacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Supernatural dizisinin diğer başrolü Jensen Ackles ise diziyle aynı evrende geçecek bir orijin hikayesinin (The Winchesters) yapımını üstleniyor. Walker için yönetmenlik de yapan Ackles, yakında The Boys'un 3. sezonuyla ekranda olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER