The Last of Us'ın dizi uyarlamasında Bill'i canlandıracak isim belli oldu

The Last of Us'ın dizi uyarlamasında Bill'i canlandıracak isim belli oldu
The Last of Us'ın dizi uyarlamasında Bill'i canlandıracak isim belli oldu. Diziye daha önceden katılan Con O’Neill'ın takvimi uyuşmadığı için projeden ayrıldığı öğrenilirken yerine Nick Offerman'ın geldiği duyuruldu.

Playstation’ın popüler oyunlarından The Last of Us'ın dizi versiyonu HBO'da ekrana gelecek ve diziyi kanalın ödüllü draması Chernobyl'i hazırlayan Craig Mazin ile oyun ekibinden Neil Druckmann hazırlayor. Projede yapımcı olarak Sony Pictures Television ve PlayStation Productions da yer alıyor. The Last of Us'ın hikayesi orijinal oyuna göre hazırlanıyor.

Modern toplumun mahvoluşunun ardından 20 yıl geçmiştir. Kurtulanlardan Joel, 14 yaşındaki Ellie'yi karantina bölgesinden kaçırması için tutulur. Ufak bir iş gibi görünen bu durum kısa zamanda vahşileşir ve kalp kıran bir maceraya dönüşür. Bundan böyle ikisi hayatta kalmak için birbirine tutunmak zorundadır.

Başrolleri üstlenen Pedro Pascal, Joel karakterini; Bella Ramsey ise Ellie karakterini canlandıracak. Offerman'ın canlandıracağı Bill, salgın sonrası dünyada hayatta kalan ve arkadaşı Frank'le kendi izole kasabalarında yaşayan bir karakter olarak öne çıkıyor. Dizide Frank karakterini Murray Bartlett canlandırıyor. Kadroda Merle Dandrige, Nico Parker, Gabriel Luna, Jeffrey Pierce ve Anna Torv da bulunuyor.

Parks and Recreation Devs dizisiyle bilinen Nick Offerman, yakında Pam & Tommy ve A League of Their Own dizileriyle de ekrana gelecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER