Patrick J. Adams, Amazon'un A League Of Their Own dizisinin kadrosunda

Patrick J. Adams, Amazon'un A League Of Their Own dizisinin kadrosunda
Patrick J. Adams'ın yeni dizi projesi belli oldu. Suits dizisiyle bilinen oyuncu, Amazon Prime'da ekrana gelmesi için hazırlanan A League Of Their Own dizisinin kadrosuna katıldı.

1992 yapımı Penny Marshall imzalı filmin modern dizi uyarlamasında da profesyonel beyzbol oynama hayali olan bir grup kadının sahadaki ve saha dışındaki hayatı anlatılacak. Diziyi Abbi Jacobson (Broad City) ve Will Graham (Mozart in the Jungle) hazırlayacak, Jacobson başrolü de üstlenecek.

Adams, bahsi geçen ekipte yer alan Carson'ın (Jacobson) yakışıklı, Orta Batılı, II. Dünya Savaşı'nın bitmesiyle nihayet evine dönmek üzere olan kocası Charlie'yi canlandıracak. Ağustos 2020'de duyurulan dizinin kadrosunda Chanté Adams, D’Arcy Carden, Rosie O’Donnell, Nick Offerman, Gbemisola Ikumelo, Kelly McCormack, Roberta Colindrez, and Priscilla Delgado, Molly Ephraim, Kate Berlant ve Melanie Field de yer alıyor.  Amazon Studios, Sony Pictures Television ve Field Trip Productions ise yapımcı olarak yer alıyorlar.

Salgın nedeniyle ertelenen "Take Me Out" oyunuyla baharda Broadway'e adım atmaya hazırlanan Patrick J. Adams son olarak The Right Stuff dizisinde rol aldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER