Hugh Dancy ve Anthony Anderson, Law and Order'ın yeni sezonuna katıldı

Hugh Dancy ve Anthony Anderson, Law and Order'ın yeni sezonuna katıldı
11 yıl aranın ardından dirilen ve 21. sezonu için Eylül ayında NBC'den onay alan Law and Order'ın kadro çalışmaları devam ediyor. Dizinin kadrosuna Hugh Dancy ve Anthony Anderson da katıldı.

Dizinin 18.-20. sezonları arasında Dedektif Kevin Bernard karakterini canlandıran Anderson, gelecek sezonda rol almak için anlaşma imzaladı. Yeni oyunculardan Hugh Dancy ise bölge savcı yardımcısı rolüyle ekranda olacak. Sezona daha önce katılan Jeffrey Donovan'ın (Burn Notice) ise New York Polis Departmanı'na mensup bir dedektifi canlandıracağı açıklanmıştı.

Hannibal dizisiyle bilinen, son dönemde Homeland ve The Path dizilerinde de rol alan Hugh Dancy, Apple TV+ için hazırlanan Nicole Kidman'lı Roar dizisinde de rol alıyor. Anthony Anderson ise yedi sezondur rol aldığı Black-ish dizisine yeni sezonuyla veda etmeye hazırlanıyor.

Jeremy Sisto, Anthony Anderson, S. Epatha Merkerson, Linus Roache, Alana De La Garza ve Sam Waterston gibi pek çok oyuncunun kadrosunda yer aldığı yapımın yeni sezonunda yer alacak diğer eski oyuncuların gelecek haftalarda açıklanması bekleniyor. Gelen haberlere göre yeni sezon dizinin kaldığı yerden devam edecek.

Hali hazırda uzantı diziler Law and Order: SVU'yu ve Law and Order: Organized Crime'ı yayınlayan NBC, daha önce onay verdiği yeni uzantı Law & Order: For the Defense'i iptal etme kararı almıştı. Onay haberi ise bu iptalden 3 ay sonra geldi. Kanal, 2015'te de Law and Order'ı diriltmeyi gündemine almıştı ama proje nihayetinde yarım kalmıştı. Dick Wolf'un sahibi olduğu Wolf Entertainment, Law and Order dizileri dışında NBC'ye Chicago dizilerini de hazırlıyor. CBS kanalında ise yapımcılıklarını üstlendiği yine seri haline gelen FBI başlıklı diziler ekrana geliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER