Law and Order, 11 senelik aranın ardından dirildi

Law and Order, 11 senelik aranın ardından dirildi
NBC, 11 yılın ardından Law and Order dizisini ekrana geri getirmeye karar verdi.

1990 yılında başlayan kült hukuk draması 2010 yılında sona eren 20. sezonunun ardından beklenmedik şekilde iptal olmuştu. Aradan geçen uzun zamanın ardından kanaldan 21. sezon onayı geldi. Jeremy Sisto, Anthony Anderson, S. Epatha Merkerson, Linus Roache, Alana De La Garza ve Sam Waterston gibi pek çok oyuncunun kadrosunda yer aldığı yapımın yeni sezonunda eskilerden kimin yer alacağı ise şimdilik belli değil. Gelen haberlere göre yeni sezon dizinin kaldığı yerden devam edecek.

Hali hazırda uzantı diziler Law and Order: SVU'yu ve Law and Order: Organized Crime'ı yayınlayan NBC, daha önce onay verdiği yeni uzantı Law & Order: For the Defense dizisini iptal etme kararı almıştı. Onay haberi ise bu iptalden 3 ay sonra geldi. Kanal, 2015'te de Law and Order'ı diriltmeyi gündemine almıştı ama proje nihayetinde yarım kalmıştı.

Dick Wolf'un sahibi olduğu Wolf Entertainment, Law and Order dizileri dışında NBC'ye Chicago dizilerini de hazırlıyor. CBS kanalında ise yapımcılıklarını üstlendiği yine seri haline gelen FBI başlıklı diziler ekrana geliyor.

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER