Daniel Dae Kim, Netflix için hazırlanan Avatar: The Last Airbender dizisinin kadrosunda

Daniel Dae Kim, Netflix için hazırlanan Avatar: The Last Airbender dizisinin kadrosunda
Netflix için hazırlanan Avatar: The Last Airbender dizisinin kadrosu genişliyor. Diziye son olarak Daniel Dae Kim katıldı.

Avatar: The Last Airbender, Asya etkileri taşıyan dövüş sanatları ve elementler etrafında dönen Avatar Aang ve arkadaşlarının dünyayı acımasız Ateş Kralı'ndan kurtarmak için çıktıkları macerayı anlatıyor. Dört parçaya bölünmüş dünyada her bölümde yaşayan kişiler Su, Ateş, Toprak ve Hava elementlerinden birisini dövüş sanatları üzerinden kontrol edebiliyor. 

Kadroya dahil olan Kim; bahsi geçen Ateş Kralı Ozai'yi canlandıracak. Oğlu Prens Zuko da dahil çevresindeki herkesi imkansız standartlarına uyması için zorlayan, acımasız lider Ozai, atalarının başlattığı savaşı devam ettirerek tüm dünyayı ateşin boyunduruğu altında bir araya getirme isteğinde. Dizinin başrollerini üstlenen isimlerden Gordon Cormier, ana karakter Aang'i canlandırırken Kiawentiio, Katara'ya hayat verecek. Ian Ousley Sokka'yı, Dallas Liu ise Zuko'yu oynayacak.

Ülkemizde Avatar: Son Havabükücü olarak bilinen animasyon dizi, 2005-2008 yılları arasında Nickelodeon'da ekrana gelmiş ve üç sezon sürmüştü. 2010'da M. Night Shyamalan'ın hazırladığı bir film uyarlaması da ekrana geldi, ancak pek beğenilmedi. Orijinal diziyi hazırlayan Michael DiMartino ile Bryan Konietzko, filmde olduğu gibi fikir ayrılığı sebebiyle Netflix dizisinden de ayrıldı. Albert Kim yeni dizide showrunner ve senarist olarak görev alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER