Netflix için hazırlanan Avatar: The Last Airbender dizisinin başrolleri açıklandı

Netflix için hazırlanan Avatar: The Last Airbender dizisinin başrolleri açıklandı
Netflix için hazırlanan Avatar: The Last Airbender dizisinin başrolleri açıklandı. 

Gordon Cormier, Ian Ousley, Dallas Liu ve Kiawentiio kadroya katıldı. Cormier, ana karakter Aang'i canlandırırken Kiawentiio, Katara'ya hayat verecek. Ousley Sokka'yı, Liu ise Zuko'yu oynayacak.

Ülkemizde Avatar: Son Havabükücü olarak bilinen animasyon dizi, 2005-2008 yılları arasında Nickelodeon'da ekrana gelmiş ve üç sezon sürmüştü. Hatta 2010'da M. Night Shyamalan'ın hazırladığı bir film uyarlaması da ekrana geldi, ancak pek beğenilmedi. Orijinal diziyi hazırlayan Michael DiMartino ile Bryan Konietzko, filmde olduğu gibi fikir ayrılığı sebebiyle Netflix dizisinden de ayrıldı. Albert Kim'in showrunner ve senarist olarak görev alacağı açıklandı.

Avatar: The Last Airbender, Asya etkileri taşıyan dövüş sanatları ve elementler etrafında dönen Avatar Aang ve arkadaşlarının dünyayı acımasız Ateş Kralı'ndan kurtarmak için çıktıkları macerayı anlatıyor. Dört parçaya bölünmüş dünyada her bölümde yaşayan kişiler Su, Ateş, Toprak ve Hava elementlerinden birisini dövüş sanatları üzerinden kontrol edebiliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER