MipTv Onur Madalyası ilk kez bir Türk'e verildi

MipTv Onur Madalyası ilk kez bir Türk'e verildi
Doğan Tv Holding CEO’su İrfan Şahin “MIPTV ONUR MADALYASI”nı Cannes’de yapılan bir törende aldı.
 
Dünyanın önde gelen uluslararası TV içerik fuarlarından bir olan MIPTV’nin organizatörü Reed Midem, “MIPTV Onur Madalyası”nın, 15 Nisan 2015’te Cannes’da düzenlenecek törende yapılacağını ve Doğan Tv Holding A.Ş. CEO’su İrfan Şahin’e sunulacağını açıklamıştı, biz de size duyurmuştuk.
 
MIPTV’nin 50’nci yılı vesilesiyle, 2013’te oluşturulan “Onur Madalyası”, yetenek, liderlik ve tutkularıyla televizyon dünyasına ve uluslararası TV camiasına dikkate değer katkılar yapan üst düzey yöneticilere veriliyor. Bu ödül dağıtılmaya başladığından beri ilk kez bu yıl bir Türk yöneticiye nasib oldu. Ve ödülü sade seyircinin Kanal D yöneticisi olarak tanıdığı Doğan Tv Holding CEO'su İrfan Şahin aldı. Dün Medyatava'nın duyurduğu habere göre İrfan Şahin, Temmuz ayında görevini Pelin Diştaş Yaşaroğlu'na bırakarak bir yıllığına Amerika'ya gidiyor. Onur madalyası da iyi bir veda hediyesi oldu.

 Sağ başta:İrfan Şahin

Fuarın üçüncü gününde Carlton Hotel’de düzenlenen gala Yemeğinde sahiplerini bulan ödüle İrfan Şahin’in yanı sıra, uluslararası TV dünyasının üç seçkin lideri olan Ben Silverman, Cecile Frot-Coutaz ve Ricardo Scalamandré de layık görüldü.
 
Onur Madalyası ile ilgili Doğan Tv CEO’su İrfan Şahin, "Bu denli prestijli bir ödüle layık görülmenin gurur ve heyecanını bir arada yaşıyorum. Bu madalyayı, ortaya koydukları yaratıcılık, yetenek, vizyon, emek ve enerjileriyle bizi Doğan TV ailesi yapan tüm çalışma arkadaşlarım adına alıyorum. Hem yayıncı hem içerik üreticisi olarak Doğan TV’nin başarılarının uluslararası düzeyde dikkat çekecek noktaya geldiğinin de göstergesi bu ödül için MIPTV’ye tüm içtenliğimizle teşekkür ederiz.” dedi.

İrfan Şahin'i her ne kadar zaman zaman eleştirsek de Türk televizyonlarına katkısının görmezden gelemeyiz. Eminiz ki bu kararı vesilesiyle çok daha büyük atılımların eşiğinde duruyor ve sektöre geri dönüşü muhteşem olacak! Güle güle İrfan Şahin! Sizi özleyeceğiz..


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER