Çakallarla Dans 3:Sıfır Sıkıntı, artık evinizde!

Çakallarla Dans 3:Sıfır Sıkıntı, artık evinizde!

Başrollerinde; Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu’nun yer aldığı, yönetmenliğini Murat Şeker’in yaptığı Çakallarla Dans 3:Sıfır Sıkıntı, Kanal D Home Video aracılığıyla artık evinizde!

Kayınço Gökhan, Del Piero Hikmet, Köfte Necmi ve Muhasebeci Servet ikinci filmde yaşadıkları deney kobaylığı tecrübesinden sonra hayatlarına “denetimli serbestlik” koşulu ile devam etmektedirler. Del Piero Hikmet, bir gün vapura bindiğinde hayatında belki de gördüğü en güzel kadın olan Mihriban ile karşılaşır.Üstelik Mihriban dilsizdir! İki âşık, her geçen gün kalp gözü ile anlaşır ve birbirlerine kayıtsızca âşık olur. Ömründe ilk kez bir kadının elini tuttuktan sonra Hikmet, Mihriban ile evlenmeye kararlıdır. Fakat kızın annesi Cemile’nin, ölmeden önceki tek bir isteği vardır Hikmet’ten: Kızının yeniden “Anne!” dediğini duymak. Öte yandan ameliyat için gereken para oldukça yüklü bir meblağdır ve ‘çakallıktan’ uzak durarak elde edilmesi çok da kolay değildir. Fakat bu kadar büyük bir iyilik için yapılacak çakallık, gerçekten ‘çakallıktan’ sayılır mı?

Serinin 3.filminde de gelenek bozulmuyor ve kahkaha tufanı tüm hızıyla devam ediyor. Çakallarla Dans 3:Sıfır Sıkıntı DVD’si raflarda yerini aldı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER