Inter Medya, Virtual Screenings 2021 Worldwide'a zirvede başladı

Inter Medya, Virtual Screenings 2021 Worldwide'a zirvede başladı
Türkiye'nin önde gelen dağıtım ve yapım şirketlerinden Inter Medya, Virtual Screenings 2021 Worldwide'a zirvede başladı.

Etkinliğin Mayıs edisyonunda da büyük başarı elde eden şirket, ilk iki günde gösterdiği performansla Top 15 Booth sıralamasında birinci sırada yer aldı. Inter Medya'nın temsil ettiği ve etkinlikte yer verdiği diziler ilk iki günde en çok izlenen içeriklerin arasında yer aldılar.

TIMS&B'nin yapımını üstlendiği Yarım Kalan Aşklar (Interrupted), ilk günde en çok görüntülenen 4. içerik olurken ikinci günde de en çok izlenen içeriklerin arasında yer almaya devam ederek Virtual Screenings Worldwide'ın 3. en çok izlenen içeriği oldu.

Inter Medya, ikinci günde de en çok ziyaret edilen ve izlenen oda olurken Yarım Kalan Aşklar'a ek olarak Saygı 2 (Respect 2) de ikinci günün en çok izlenen 15 içeriğinin arasında yer aldı. Inter Medya'nın yapımını üstlendiği Saygı 2, Türkiye'deki prömiyerini 23 Eylül'de yaparken uluslararası izleyici önündeki dünya prömiyerini ise aynı günde Virtual Screenings Worldwide'da gerçekleştirdi. Şirketin Yeni Jenerasyon Türk Dizileri bölümünün dizilerinden birisi olan Saygı 2, kendisini alışılmışın dışındaki prodüksiyon kalitesiyle, yıldız kadrosuyla ve sürükleyici hikayesiyle ayırıyor.

Inter Medya'nın Virtual Screenings Worldwide 2021'e götürdüğü 8 dizi 30 Eylül 2021'e kadar yayınlanmaya devam edecek. Şirketin etkinlikte yer alan dizilerinden Senkron, Bir Zamanlar Çukurova 4. sezon ve Son Yaz 2. sezon da dünya prömiyerlerini Virtual Screenings 2021 Worldwide'da gerçekleştirdi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER