Inter Medya'nın temsil ettiği diziler Virtual Screenings 2021 Worldwide'a geliyor!

Inter Medya'nın temsil ettiği diziler Virtual Screenings 2021 Worldwide'a geliyor!
Türkiye'nin önde gelen dağıtım ve yapım şirketlerinden Inter Medya, sevilen dizilerinden oluşan geniş bir katalogla Virtual Screenings 2021 Worldwide'a katılamaya hazırlanıyor.

Latin Amerika'nın ve ABD'nin önde gelen şirketlerinin de yer aldığı etkinliğin Mayıs ayındaki edisyonuna da katılan şirket, 5. en iyi dağıtımcı olarak kendisine yer bulmuştu. Inter Medya, Eylül ayında düzenlenecek yeni etkinliğe 8 diziye katılmaya hazırlanıyor.

İkinci sezonuyla 23 Eylül'de ekrana dönmeye hazırlanan Saygı 2, dünya prömiyerini yapacak ve Türkiye'deki prömiyeriyle aynı gün uluslararası izleyiciyle buluşacak. Saygı dizisi gibi Inter Medya'nın Yeni Jenerasyon Türk Dizileri bölümünün önemli bir parçası olan mini dizi Senkron, prömiyerini yaparak ilk kez dünya genelindeki izleyicinin beğenisine sunulacak.

Geçtiğimiz Cumartesi günü ikinci sezonunun ilk bölümüyle izleyicinin karşısına çıkan Son Yaz da Virtual Screenings 2021 Worldwide'a katılan yapımların arasında yer alıyor. Yeni sezonda hikayesini İstanbul'a taşıyan dizi kadrosuna Birce Akalay'ı da dahil etmişti. TV'nin en başarılı dizilerinden birisi olarak yayın hayatına devam eden ve 4. sezonuyla ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova de yeni sezon prömiyerini online etkinlikte yapacak. Şirketin Virtual Screenings 2021 Worldwide'a getirdiği diğer dört yapım Maraşlı, Yarım Kalan Aşklar, A.Rıza ve Akrep de yakında izleyicilere sunulacak. 

Inter Medya, geniş kataloğuna her yıl gibi bu yıl da eklenecek yeni dizilerle yeni sezon için hazırlanmaya devam ediliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER