Kırık Hayatlar dizisinin setinden kamera arkası görüntüleri yayınlandı!

Kırık Hayatlar dizisinin setinden kamera arkası görüntüleri yayınlandı!
Kanal D’nin, yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği yeni günlük dizisi Kırık Hayatlar, 23 Ağustos Pazartesi günü ilk bölümü ile ekrana geliyor.
 
İzleyici ile buluşmaya gün sayan Kırık Hayatlar’ın setinde ise çekimler tüm hızıyla devam ediyor. Başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı, oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin kamera arkası görüntüleri yayınlandı. Yoğun bir çalışma temposunun fotoğraflara yansıdığı dizinin setinde heyecanlı bekleyişe eğlenceli anlar eşlik ediyor.
 
Kırık Kanatlar, iki gencin aşkları için neleri göze alabileceğini, bir annenin güç için her şeyi nasıl arkada bırakabileceğini ve Kocabey malikanesinde sırların ortaya çıkması ile birlikte aileler arasında yaşanacak büyük hesaplaşmaları ekranlara taşıyacak. Kadrosunda ayrıca Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke Özkök, İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa Bademoğlu, Felicia Sağnak , Serdar Kamalıoğlu, Mesude Tosun Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Ceren Uluğ, Özlem Öztürk’ün de yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise İlknur Uğuz Arslan ve Bekir Dadaş oturuyor.
 
Kırık Hayatlar ilk bölümü ile 23 Ağustos Pazartesi günü saat 11.00’de Kanal D’de...BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER