Burak Deniz, Cahil Periler'in İstanbul çekimlerine başladı

Burak Deniz, Cahil Periler'in İstanbul çekimlerine başladı
Burak Deniz, Cahil Periler'in İstanbul çekimlerine başladı.

Maraşlı dizisinin çekimlerinin tamamlanmasının ardından İtalya'ya giden Deniz, Temmuz ayında Ferzan Özpetek imzalı dizinin devam eden çekimlerine 4. bölüm itibarıyla dahil olmuştu. Dizinin Roma çekimlerinin tamamlanmasının ardından İstanbul'daki çekimlerine başlandı. Özpetek ve Burak Deniz ise devam eden çekimlerle ilgili sosyal medyada paylaşım yapmaya devam ediyorlar.


Disney'in dijital platformlarından Disney+'ta yayınlanması planlanan Cahil Periler dizisinin sezonu 8 bölüm sürecek. Platformun Avrupa projelerinden birisi olarak da öne çıkan "The Ignorant Angels" Özpetek'in 2001 yılında yayınlanan filmi Le Fate Ignoranti‘den ilham alınarak hazırlanıyor. R&C Productions ise yapımını üstleniyor. Kadroda filmin oyuncularından Serra Yılmaz'ın yanı sıra Luca Argentero ile Cristiana Capotondi de bulunuyor. Deniz, Serra Yılmaz'ın karakterinin fotoğrafçılıkla meşgul olan yeğeni Asaf'a hayat veriyor.

Le Fate Ignoranti filmi bir araba kazasında kaybettiği kocasının bir erkekle ilişki yaşadığını öğrenen Antonia’yı konu alıyor. Aldığı haberle sarsılan Antonia kendisini, kocasının eski sevgilisi Michele ve onun tuhaf çevresiyle beklenmedik bir arkadaşlık kurarken buluyor. Filmde Antonia’yı Margherita Buy, Michele’yi ise Stefano Accorsi canlandırdı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER