NTV'nin bayram ekranında neler var?

22 Temmuz Perşembe
3.GÜN
 
Birbirinden renkli isimler bayramı NTV’de kutluyor; “Kubat ile Müzik Sahnesi”, Birbirinden leziz yemekler ve tadına doyum olmaz sohbetler; Cüneyt Asan ve çok özel konuklarıyla  “Tadı Tuzu Yerinde”,  Bayrama özel beslenme önerileri; Prof Dr. Osman Müftüoğlu ve Melda Yücel Kocaalp ile “Hayatın Senin Elinde”, Orkun Olgar bayrama özel konukları ile maceradan maceraya koşuyor; “Orkun Olgar ile Macerasever”, Bir kent ozanının müzik yolculuğu; Bülent Ortaçgil’in çok özel hikayesi ile “Söz ve Müzik”, Antik çağın habercisi Mesut Yar zamanda yolculuğa çıkıyor; “Mesut Yar ile Taş Gaste”, Başarılarıyla Türk Sanat Tarihi’ne damgasını vuran isimler; “Zuhal Demirarslan ile Benim Sanatım”, Anadolu’nun geleneksel el sanatlarını ekrana taşıyan program; Dilek Hanif ile “Halkın Sanatı”,  Yaşamak bir sanattır; “Prof. Dr. Kemal Sayar ile Yaşama Sanatı”, Söz ustası Levent Dönmez ile bayramda; “Laf Aramızda” ve NTV Belgesel Kuşağı; “Kraliyet Ailesinin Sırları”…
 
Hepsi bu bayramda NTV’de…
 
15.15 / SÖZ VE MÜZİK – BÜLENT ORTAÇGİL
NTV'nin Türk müzik tarihini anlatan "Söz ve Müzik" belgesel serisinde bu kez ‘Bülent Ortaçgil’ var. Bülent Ortaçgil, hayatını ve müzikal hikayesini Bozburun'daki evinde özel bir röportajla bu belgesel için anlattı.
 
16.20 / TAŞ GASTE
Antik çağın habercisi Mesut Yar, tarihin en önemli savaşlarının yaşandığı Çanakkale’de… Troya Antik Kenti’nin sırlarını, uzmanlarla birlikte konuşan Mesut Yar arka planda kalan gerçekleri ekrana taşıyor.
 
18.15 / BENİM SANATIM
Çağdaş Türk sanatının önde gelen isimleri… Başarılarıyla Türk sanat tarihine damgasını vuran ve adını dünyaya duyuran önemli değerler... Zuhal Demirarslan’ın hazırlayıp sunduğu Benim Sanatım NTV’de..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER