The Affair uyarlaması Saklı dizisi sete çıktı!

The Affair uyarlaması Saklı dizisi sete çıktı!
BluTV, yeni orijinal dizisi ‘SAKLI’ ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. ‘The Affair’ dizisinin uyarlaması olacak ‘SAKLI’, birbirlerini yaralarından tanıyan iki evli insanın hikayesini anlatıyor.

Merakla beklenen projenin başrollerinde Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar yer alıyor. Senaryosunu Deniz Akçay’ın kaleme aldığı ve yönetmenliğini Can Teker ile birlikte yaptığı SAKLI için heyecanlı bekleyiş devam ediyor.
  
Üyelerine sunduğu özenle seçilmiş 10.000 saatten fazla yerli ve yabancı dizi, film, çocuk ve spor içeriklerinin yanı sıra Türkiye’de en fazla orijinal içeriğe imza atan BluTV, ‘SAKLI’ ile çok konuşulan yapımlarına bir yenisini daha ekliyor.SETTEN İLK KARE YAYINLADI
Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar’a Zuhal Olcay, Nur Sürer, Erdal Küçükkömürcü, Janset gibi değerli oyuncuların eşlik ettiği ‘SAKLI’ setinden yayınlanan ilk kare kısa sürede büyük ilgi topladı.
  
İZLEYENLERİN ALGISINI DEĞİŞTİRECEK, BAKIŞ AÇILARINI SORGULATACAK GÜÇLÜ BİR TUTKU, ALDATMA ve ALDANMA HİKAYESİ

‘SAKLI’nın adapte edildiği The Affair dizisi 2012’de Showtime’da yayınlanması ile birlikte tüm dünyada çok yoğun ilgi ve merakla karşılandı. Bölümlerin karakterler üzerinden iki farklı bakış açısı ile anlatılması dizinin hikayesi kadar anlatım tarzı ile de çok ses getirdi.

Aynı anda farklı bakış açılarının insanların hayatlarını ne denli değiştirdiğine şahit olacağımız, çarpıcı hikaye kurgusuyla izleyicileri derinden etkileyecek ve kendi değer yargıları ile gerçeği bulma arayışı sunacak dizi, İspanya’dan sonra ilk kez Türkiye’de yapılan adaptasyonla seyirciyle buluşacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER