Chris Hemsworth ile Köpekbalığı Sahili, National Geographic WILD ekranlarında!

Chris Hemsworth ile Köpekbalığı Sahili, National Geographic WILD ekranlarında!
National Geographic WILD’da her sene en iddialı köpekbalığı belgesellerini ekranlara taşıyan “Köpekbalığı Festivali” başlıyor! “Chris Hemsworth ile Köpekbalığı Sahili” belgeseli 3 Temmuz Cumartesi günü saat 20.00’de National Geographic WILD’da.

Masmavi suların derinliklerinde yaşayan, su altının en yırtıcı türlerinden olan köpekbalıklarının şaşırtıcı yaşam mücadeleleri, National Geographic WILD ekranlarında “Köpekbalığı Festivali” ile izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. “Köpekbalığı Festivali” izleyicileri Temmuz ayı boyunca köpekbalıklarının vahşi dünyası daha yakından keşfetmeye davet ediyor.  

“Chris Hemsworth ile Köpekbalığı Sahili” 3 Temmuz Cumartesi günü saat 20.00’de National Geographic WILD ekranlarına geliyor. Belgesel, çocukken okyanusla iç içe olan, şimdi ise New South Wales'deki evinin yakınında bulunan ve dünyanın köpekbalığı başkentlerinden biri olan Byron Körfezi’nde sık sık sörf yapan Hollywood yıldızı Chris Hemsworth’un okyanusların süper avcılarından köpekbalıkları ile benzersiz ilişkisini mercek altına alıyor. 

Chris Hemsworth, köpekbalığı davranışı bilimini ve insanlarla köpekbalıklarının nasıl güvenli biçimde bir arada yaşayabileceğini keşfetmek üzere bir göreve çıkıyor. Avustralya'nın doğu kıyısındaki yerel köpekbalığı saldırılarındaki artışın ardından Hemsworth, farklı köpekbalığı türlerini ve davranışlarını anlamaya çalışırken, aynı zamanda saldırıların önüne geçmek için yeni önleyici tedbirleri keşfediyor ve köpekbalıklarının insanlarla karşılaşmalarını önlemeye yardımcı olacak en son teknolojilerin peşine düşüyor.

“Chris Hemsworth ile Köpekbalığı Sahili” 3 Temmuz Cumartesi günü saat 20.00’de National Geographic WILD Ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER