Netflix'ten 3 yeni dizi duyurusu daha geldi

Netflix'ten 3 yeni dizi duyurusu daha geldi
Netflix'ten 3 yeni dizi duyurusu daha geldi.

* Hard Cell:

Catherine Tate'in (Doctor Who) başrolünde yer aldığı dizinin sezonu 6 bölüm sürecek. Komedi-belgesel türündeki dizide Tate, birden fazla karakteri canlandıracak ve bir belgesel ekibi hapishanenin ceza infaz sistemini, çalışanlarını ve mahkumlarını takip edecek.

Leopard Pictures yapımını üstlenecek. Kristian Smith, yönetici yapımcı olarak görev alacak.

* My Life With the Walter Boys:

Ali Noyak'ın 2014'te piyasaya çıkan romanından uyarlanacak. 10 bölümlük sezonu Melanie Halsall uyarlayacak ve showrunner olarak görev alacak. Komixx Entertainmen (The Kissing Booth) ve Sony Pictures Television International Productions yapımını üstlenecek.

Ailesini trajik bir kazada kaybeden 16 yaşındaki Jackie Howard, Manhattan'daki hayatını bırakıp vasisiyle yaşamak üzere Colorado'nun kırsal bölgesine yerleşmek, birbirinden kabadayı 12 çocuğun da bulunduğu yeni hayatına adapte olmak zorunda kalır.

* Echoes:

Pulitzer ödüllü senaristi/yazar Brian Yorkey'in (13 Reasons Why) hazırladığı ve showrunner olarak görev aldığı dizinin sezonu 7 bölüm sürecek. Senaryoyu Vanessa Gazy (Eden) kaleme alırken Quinton Peeples (Runaways) Yorkey'e eşlik edecek. Imogen Banks ve Endemol Shine Banks Australia yapımını üsylenecek.

Tek yumurta ikizi Leni ve Gina tehlikeli bir sırrı da paylaşmaktadır. Çocukluklarından beri yer değiştiren iki kardeş bu durumu yetişkinliklerin de de devam ettirmişlerdir. İki evi, iki kocayı ve bir çocuğu paylaşmaktadırlar, ama mükemmel şekilde kurgulanmış olan her şey kardeşlerden birisinin ortadan kaybolmasıyla darmadağın olur.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER