“Pek Yakında” TV’de ilk kez Moviemax Turk’te!

 “Pek Yakında” TV’de ilk kez Moviemax Turk’te!

Türk sinemasının en iyi ve en yeni filmlerini vizyondan hemen sonra yayınlayan Moviemax Turk, Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı “Pek Yakında” filmini, 11 Nisan Cumartesi akşamı 22:00’da sinemaseverler ile buluşturuyor.

Türk filmlerinin tek adresi Moviemax Turk, yerli komedi filmlerimizden biri olan ve vizyona girdiği andan itibaren milyonlarca kişi tarafından izlenen “Pek Yakında” ile izleyicileri, Cumartesi akşamı Moviemax Turk ekranında gülmeye davet ediyor. 2014-2015 sezonunun en iyi ve en çok izlenen filmlerinden biri olarak adından oldukça bahsettiren “Pek Yakında” TV’de ilk olarak Moviemax Turk’te ekrana geliyor.

Yönetmenliği, senaryosu ve başrolü Cem Yılmaz'a ait olan filmde; Tülin Özen, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ozan Güven, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Zerrin Tekindor, Hare Sürel, Ayşen Gruda ve Ülkü Duru gibi pek çok önemli isim de yer alıyor.

Film, eski bir figüran olan korsan DVD ve CD satıcısı Zafer’in iş ve aşk hayatını konu alıyor. Cumartesi akşamı izleyicileri Moviemax Turk’te komik, eğlenceli ve duygusal bir macera bekliyor.

17 No’lu ve HD kalitesinde 317 No’lu kanalda yayın yapan Moviemax Turk, televizyon izleyicisinin merakla beklediği ve evinin salonunda rahatça izleyeceği, Türk sinemasının en yeni, en iyi ve önemli yapıtlarını üyeleri ile buluşturmaya devam edecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER