''Ben Bilmem Eşim Bilir Ünlüler'' de eğlence tam gaz devam ediyor!

''Ben Bilmem Eşim Bilir Ünlüler'' de eğlence tam gaz devam ediyor!
Kanal D’nin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu özel bölümünde; İlker – Aslı Kızmaz, Tayfun – Tuğçe Duygulu, Nazif – Aylin Kabasakal Sevim, Metin – Eda Özülkü çiftleri yarışacak.

Aslı Kızmaz, İlker Ayrık’ın nasıl tanıştınız sorusuna samimiyetle cevap vererek, İlker Kızmaz’la yaşadıkları büyük aşkın hikayesini şu sözlerle anlattı; Nefes Vatan Sağolsun filminin çekimlerinden hemen önce tanıştık. İlker’i ilk gördüğümde ne kadar yakışıklı çocuk dedim ve gecenin sonunda kendi telefon numaramı ona verdim. Ertesi gün beni aradı. 4,5 saat Beyoğlu’nda bir pastanede oturduk, sohbet ettik. Aramızda o dönem hiçbir şey geçmedi. Zaten filmin çekimleri için dağa gitti. Filmin izlemesinin yapılacağı akşam İlker’i görene kadar arkadaş olarak konuşuyorduk, Filmden sonra dünyanın en klasik hareketi olarak rüyamda seni gördüm dedim. İki gün sonra manita olduk.”

Aslı Kızmaz, 1 sene ilişki yaşadıktan sonra 2 sene de ayrı kaldıklarını daha sonra yeniden birlikte olduklarını sözlerine ekledi. Eşinin çok romantik olduğunu vurgulayan Aslı Kızmaz; İlker Kızmaz’ın 2 kere evlenme teklif ettiğini belirtti. Birincisinde Aslı Hanım’ın takıntısı olan pembe çamaşır makinasını alarak sürpriz yapan Kızmaz yanında yüzük olmadığı için birbirlerine gazoz kapağı vermişler.“Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu özel bölümünde beylerin gözü kapalı bir şeklide eşlerinin tarifiyle oynadıkları “Aşkın Gözü Kördür” de eğlenceli anlar yaşandı.

Gözleri kapalı olan eşlerine yolu tarif ederek puan kazanmaya çalışan çiftler zor anlar yaşadı. Bayanların sağ ve sollarını şaşırmaları beyleri bir hayli sıkıntıya soktu. Özellikle Tayfun’un yönünü kaybedip stüdyoda dağınık bir halde dolanması herkesi gülmekten kırıp geçirdi.Ben Bilmem Eşim Bilir Ünlüler 7 Nisan Salı günü saat 20:00’de Kanal D’de!


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER