Netflix'in yeni Harlan Coben uyarlaması The Innocent'ın tanıtımı yayınlandı

Netflix'in yeni Harlan Coben uyarlaması The Innocent'ın tanıtımı yayınlandı
Netflix'in yeni Harlan Coben uyarlaması The Innocent'ın tanıtımı yayınlandı. The Innocent (El Inocente), 30 Nisan'da başlıyor.

İspanya yapımı dizi, Coben'in 2005'te yayımlanan ve Türkçeye "Şantaj" ismiyle çevrilen romanından uyarlandı. Sezonu 8 bölüm sürecek dizinin başrollerinde Mario Casas, Aura Garrido ve Alexandra Jimenez yer alıyor. Oriol Paulo'nın yaratıcısı olduğu dizinin senaryosunu Jordi Vallejo, Oriol Paulo ve Guillem Clua kaleme aldı. Sospecha ve Think Studio ise yapımını üstlendi.

Matteo, dokuz yıl önce bir gece arkadaşının karıştığı kavgayı ayırmaya çalışırken kazara cinayet işlemiştir. Adamı öldürmekten hapse girmiştir ve eski bir hükümlüdür. Şimdilerde hamile eşi Olivia'yla memleketinde yaşamakta ve artık hayatı yolundadır. Ancak Olivia’nın telefonundan yapılan şok edici ve açıklanamaz bir görüntülü arama Matteo’nun hayatını bir kez daha alt üst eder. Hem Olivia'nın sırları ortaya çıkar hem de Matteo tekrar hapse girme riskiyle karşı karşıya kalır.

The Innocent dizisi Netflix yapımı İngiliz yapımı The Stranger ve Polonya yapımı The Woods'ın ardından platformun yayınladığı bir diğer Coben uyarlaması olacak. Ayrıca Fransa yapımı Gone For Good uyarlamasının hazırlıkları da devam etmekte. Netflix'in gündeminde Coben'in Six Years romanının film uyarlaması da bulunuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER