Harlan Coben romanı Gone For Good da Netflix'te dizi oluyor

Harlan Coben romanı Gone For Good da Netflix'te dizi oluyor
Netflix, Harlan Coben eserlerine yatırım yapmaya devam ediyor. Yazarın romanlarından Gone For Good da dizi oluyor.

2002’de piyasaya çıkan Gone For Good, Fransızlar tarafından uyarlanacak. Başrolde Finnegan Oldfield, Nicolas Duvauchelle, Guillaume Gouix ve Garance Marillier yer alacak. Çekimler Eylül ayında başlayacak ve sezon 5 bölümden oluşacak. Harlan Coben, dizinin yapımcılarının arasında yer alıyor. Calt Studio yapımını, Juan Carlos Medina yönetmenliğini üstlendi.

Guillaume Lucchesi, ilk aşkı Sonia ve kardeşi Fred’in ölümüne neden olan olayın üstüne sünger çektiğini düşünen otuzlu yaşlarında birisidir. Aşık olduğu Judith, bu olaydan 10 sene sonra, annesinin cenazesi sırasında aniden kaybolur. Onu bulmak için kendisinden saklanan veya uzun zamandır görmezden geldiği bütün gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Daha önce Coben uyarlaması olarak Netflix'te İngiliz yapımı The Stranger ve Polonya yapımı The Woods ekrana gelmişti. Ayrıca Michael C. Hall'un başrolünde yer aldığı ve yazarın senaryosunu kaleme aldığı Safe dizisi de Netflix'te yayınlandı. Netflix'in gündeminde Coben'in Six Years romanının film uyarlaması da bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER