Teşkilat oyuncuları dizinin başarısı için izleyicilere teşekkür etti!

Teşkilat oyuncuları dizinin başarısı için izleyicilere teşekkür etti!
Geçtiğimiz hafta yayın hayatına zirvede başlayan, oyuncu kadrosu, prodüksiyon kalitesi ve çarpıcı hikayesi ile ekranlarda fark yaratan TRT 1’in yeni dizisi ‘Teşkilat’, 14 Mart Pazar akşamı ikinci bölümüyle ekranlara gelecek.

Yayınlanan ilk bölümüyle pazar akşamlarının vazgeçilmezi olacağını kanıtlayan ‘Teşkilat’ın başrol oyuncuları, dizinin reytinglerde ve sosyal medyada zirvede yer almasıyla ilgili düşüncelerini paylaştı ve izleyicilere teşekkür etti.  
 
Çağlar Ertuğrul: İşte emeği olan herkes için gurur duydum. TRT 1 ekranlarında bizi izleyen seyircilerimize çok teşekkür ederiz. Bundan sonra top senaristlerimizde çünkü seyirciye karşı sorumluluğumuzun arttığını düşünüyorum.
 
Deniz Baysal Yurtcu: Dizimizin başarılı olacağına her zaman inancım tamdı. İyi bir reyting hepimiz bekliyorduk. Ama bu oranlar bize de çok sürpriz oldu. Seyircilerimize çok teşekkür ederiz.
 
Mesut Akusta: Bütün ekip olarak çok çalıştık. İş güzel çıktı herkese teşekkür ederiz. Reytingler de bizi çok mutlu etti. İzlemeye devam etsinler sürprizler olacak aksiyon devam edecek. Heyecanlı bölümler geliyor.
 
Ezgi Eyüboğlu: Başarılı bir iş olacağını tahmin ediyordum ama bu kadarı gerçekten TRT 1 izleyicisinden bize çok güzel bir sürpriz oldu. Çok mutlu olduk hepimiz. Yaptığımız işin karşılığını alması çok iyi hissettirdi. Gelecek bölüm çok daha heyecanlı çok daha dinamik bir bölüm izleyeceğiz. Kendi karakterim üzerinden de konuşacak olursam Ceren’le ilgili daha fazla bilgi edineceğimiz bir bölüm bizleri bekliyor.
 
Ezgi Şenler: Senaryoyu ilk okuduğumda ben bu reytingleri alacağımızı biliyordum. Yüksek bekliyordum. Çok duygulandım. Bütün ekip olarak çok emek verdik, çok yorulduk ama sonunda bu güzel reytingler bize ilaç gibi geldi. Tam gaz çekimlere devam ediyoruz. Yedi vatanseverin heyecan dolu hikayesi asıl ikinci bölüm itibariyle başlıyor. Fazla ipucu vermek istemiyorum çünkü biz ajanız ve işimiz gizem. O yüzden seyircimiz ekran başında olup heyecanla izlesinler bakalım neler olacağını. Bizler iş, sizler ekran başında olun :)
 
Tuncer Salman: Güzel hissettirdi. Önümüzdeki bölümlerde seyircimizi büyük sürprizler bekliyor.
 
Nihat Altınkaya: Zirvede başlaması bizi çok memnun etti, bunun altında çok büyük bir emek var; yönetmenlerimiz, senaristlerimiz, yapımcımız, yapım ekibi, prodüksiyon, tüm oyuncular, hepimiz büyük bir emek veriyoruz ve bu emeğin karşılığını almış olmak bizi çok mutlu etti. Aksiyon sahneleri, duygusal sahneleriyle, çok güzel bir projenin içindeyiz. Yoğun bir temponun üzerine böyle güzel bir reyting sonucu, izleyenlerin beğenmesi, sevmesi çok motive edici bizim için.
 
Serdar Yeğin: Aylardır ekip olarak çok yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bunun sonucunda böyle bir ilgiyle karşılaşmak, seyircimizle böyle coşkuyla, heyecanla buluşmak çok mutlu etti hepimizi. İlk bölümün yayınlanmasını heyecanla bekledik ve sonunda harika bir buluşma yaşadık. Bundan sonrası için de heyecanım devam ediyor. Her bölüm dolu dolu, bol aksiyonlu, ekip ruhunu çok hissettiren bir iş. Duygusal sahneler için de çok reaksiyon aldık, enteresan dengeler, zor seçimler var hikâyede. Sürprizleri bozmadan sunu söyleyebilirim; sonraki bölümlerde ekip üyelerinin hikayeleri yavaş yavaş genişleyecek, aksiyon ve heyecan dolu gelişmeler tam gaz devam. Güzel bir ekiple çalışıyoruz, çok emek var, karşılığını da güzel alacağız belli ki. Mutluyuz. Yolumuz açık olsun.
 
Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl’ün yer aldığı Teşkilat’ın yapımcılığını Timur Savcı & Burak Sağyaşar, yönetmenliğini ise Yağız Alp Akaydın yapıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER