Mandy Patinkin, The Good Fight dizisinin kadrosuna dahil oldu

Mandy Patinkin, The Good Fight dizisinin kadrosuna dahil oldu
Mandy Patinkin'in yeni dizi projesi belli oldu.

Son olarak Homeland dizisinde rol alan Patinkin, The Good Fight dizisinin kadrosuna katıldı ve yeni ismiyle Paramount+'ta yayınlanan dizide Hal Wackner karakterini canlandıracak. Hal, herhangi bir hukuk eğitimi olmasa da spontane bir şekilde mahkeme kurmaya karar veren ve yolu Reddick, Boseman & Lockhart'la kesişen birisi olarak tanıtılıyor.

Sekiz sezon süren Homeland'e geçtiğimiz sezon veda eden Mandy Patinkin, dizideki rolüyle bir Altın Küre ve 4 Altın Küre adaylığı kazandı. Patinkin, Chicago Hope dizisindeki rolüyle Emmy ve Altın Küre kazandı. Chicago Hope ve Cybill dizilerinde The Good Fight'ın başrollerinden Christine Baranski'yle birlikte rol aldı. İki oyuncu tiyatroda da birlikte çalıştı.

4. sezon sonunda Cush Jumbo and Delroy Lindo'ya veda eden The Good Fight, yeni sezon öncesi kadrosuna Charmaine Bingwa'yı da dahil etti. Pandemi nedeniyle dördüncü sezonunu 10 yerine 7 bölümde bitirmek zorunda kalan The Good Fight, yarım kalan hikayesini gelecek sezonla birlikte tamamlayacak.

Dizinin kadrosunda kadrosunda Sarah Steele, Nyambi Nyambi, Michael Boatman, Zach Grenier, John Larroquette ve Audra McDonald da yer alıyor. The Good Wife'ın uzantısı olarak ekrana gelen The Good Fight'ı yine Robert ve Michelle King hazırlıyor. Onlara Phil Alden Robinson eşlik ediyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER