Coming 2 America, 5 Mart'ta Amazon Prime Video Türkiye’de!

Coming 2 America, 5 Mart'ta Amazon Prime Video Türkiye’de!
1988 yapımı "Coming to America" filminin devamı "Coming 2 America", 5 Mart'ta Amazon Prime Video Türkiye’de yayına giriyor.

Yeni film, ilk filmdeki kurguyu takip ederek yeni taç giyen Kral Akeem (Eddie Murphy) ve güvenilir sırdaşı Semmi’nin (Arsenio Hall) büyük Afrika uluslarından başlayan ve dünyanın birçok noktasından geçerek her şeyin başladığı yere, Queens, New York’a gerçekleştirdikleri yepyeni bir macerayı konu alıyor. 

Peki, başka kimler var ya da kimler 30 sene kadar sonra yeni film için geri dönüverdi?

Shari Headley - Lisa McDowell

İlk filmde Prens Akeem'in hayatının aşkı Lisa McDowell'ı canlandıran Shari Headley de yeni filmde yer alıyor.


John Amos - Cleo McDowell

Lisa McDowell karakteriyle birlikte karakterin fast food zinciri sahibi babası Cleo ve onu canlandıran John Amos da dönüyor.


James Earl Jones - Kral Jaffe Joffer

Prens Akeem'in artık bir ayağı çukurda olan ve uzun süredir kayıp olan torununun artık bir prens olmasını dileyen babası Kral Jaffe Joffer de gelecek filmde yer alan eski karakterlerden.

Vanessa Bell Calloway - Imani Izzi

İlk filmde prensle evlenme hayalleri kurarken onu Lisa'ya kaptıran Imani Izzi de gelecek filmde yer alıyor.

Maurice karakterini canlandıran Louie Anderson'ın da geri döndüğü devam filminde çeşitli rollerle Wesley Snipes (General Izzi), Leslie Jones (Mary), Tracy Morgan (Reem), Kiki Layne (Prenses Meeka Joffer), Jermaine Fowler (LaVelle), Rick Ross, Morgan Freeman, Nomzamo Mbatha (Mirember) gibi isimler de yer alıyor.Kılıktan Kılığa Eddie Murphy

Üstelik yeni filmde Eddie Murphy kılıktan kılığa girmeyi yine ihmal etmiyor.

İlk filmdeki rengarenk berber dükkanı My-T-Sharp'ın kendisini yeniden göstermesiyle berberler Clarence, Morris, Sweets ve sadık müşterileri Saul da ekibe katılıyor. Böylelikle Eddie Murphy, Clarance ve Saul karakterleriyle bir kez daha izleyicinin karşısına çıkarken Arsenio Hall ise benzer şekilde Morris'i canlandırıyor. Sweets'e ise ilk filmde olduğu gibi yine Clint Smith hayat veriyor. Arsenio Hall, Semmi ve Morris'in yanı sıra doktor Baba ve din adamı Reverend Brown karakterleriyle kılık değiştirmede Eddie Murphy'ye eşlik ediyor.

Coming 2 America, 5 Mart'ta Amazon Prime Video'da!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER