Apple'ın Masters of the Air dizisinin başrolleri belli oldu

Apple'ın Masters of the Air dizisinin başrolleri belli oldu
Apple'ın dijital platformu Apple TV+'ın yeni dizisi Masters of Air'in başrol oyuncuları belli oldu. Austin Butler ve Callum Turner kadroya katıldı.

Band of Brothers ve The Pacific dizilerinin devamı niteliğinde bir II. Dünya Savaşı draması olan Masters of the Air, Donald L. Miller'ın kaleme aldığı aynı isimli romandan uyarlanacak. Dizinin yapımcıları arasında diğer iki dizide olduğu gibi Steven Spielberg (Amblin Television) ve Tom Hanks (Playtone) de yer alıyor. Senaryoyu ise John Orloff (Band of Brothers) ve Graham Yost aleme alıyor.

ABD adına bomba uzmanı olarak görev alan Amerikan askerlerinin gerçek hikayesini anlatacak olan dizide Butler, Binbaşı Gale Cleven'ı, John Egan ise Binbaşı John Egan'ı canlandıracak.

Butler ve Hanks, Elvis Presley'in hayatını konu alan Baz Luhrmann imzalı filmde birlikte rol aldılar. Presley'i Butler canlandırırken Hanks, Tom Parker isimli bir karaktere hayat verdi. Butler'ın kariyerinde Once Upon a Time…in Hollywood, The Dead Don’t Die ve Dude gibi filmlerin yanı sıra The Shannara Chronicles dizisi de bulunuyor. Fantastic Beast film serisiyle bilinen Turner ise The Only Living Boy in New York, Emma., Divine gibi filmlerin yanı sıra BBC One yapımı The Capture dizisiyle de biliniyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER