HBO'nun yeni dizisi The Time Traveler's Wife'ın başrolleri belli oldu

HBO'nun yeni dizisi The Time Traveler's Wife'ın başrolleri belli oldu
HBO'nun yeni dizisi The Time Traveler's Wife'ın başrolleri belli oldu. İlk kez 2018 yazında duyurulan projenin başrollerine Theo James ve Rose Leslie geldi.

Henry DeTamble, zamanda yolculuk yapmasına sebep olan genetik bozukluğa sahip bir kütüphanecidir. Strese girdiğinde veya endişelendiğinde, hatta bazen sebepsiz yere kontrolünü kaybeder ve çıplak olarak geçmişe veya geleceğe düşer. Gittiği yerde ne kadar kalacağı da belli olmaz. Bu inişli çıkışlı hayatı sırasında ressamlık yapan Clare Abshire'le tanışır. Üstelik Henry onu daha önce hiç görmemiş olmasına rağmen Claire, onu hayatı boyunca tanıdığını iddia etmektedir.

Audrey Niffenegger'in 2003'te piyasaya çıkan aynı isimli romanından uyarlanan yeni diziyi Doctor Who ve Sherlock dizileriyle bilinen Steven Moffat hazırlayacak. Warner Bros. Television ve Hartswood Films'in yapımını üstlendiği projenin ekibinde yürütücü yapımcı olarak Sue Vertue ve Brian Minchin de yer alıyor. Ülkemizde Zaman Yolcusunun Karısı ismiyle yayınlanan roman, daha önce sinemaya da uyarlandı ve Robert Schwentke'nin yönettiği 2009 yapımı filmin başrollerinde Eric Bana ve Rachel McAdams yer aldı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER