Armie Hammer, The Offer dizisinden de ayrıldı

Armie Hammer, The Offer dizisinden de ayrıldı
Armie Hammer'ın kariyeri düşüşe devam ediyor.

Jennifer Lopez'le başrolü paylaşması beklenen Shotgun Wedding filminden ve kadrosunda yer aldığı Gaslit dizisinden ayrıldığı aldığı açıklanan aktör, bir diğer dizi projesi The Offer'dan da ayrıldı. The Godfather filminin yapım sürecini konu alacak dizide rol alacağı Aralık 2020'de duyurulmuştu.

Geçtiğimiz günlerde Hammer'ın Twitter üzerinden mesajlaştığı bazı kadınlara attığı iddia edilen mesajlar haber sitelerine düşmüştü. Mesajlarda oyuncunun yamyamlığa, tecavüze veya kan içmeye de varan bazı cinsel fantezilerine yer veriliyor. Bunun ardından bir süre sessizliğini koruyan Hammer, yaptığı açıklamayla  iddiaların saçmalık olduğunu dile getirdi. Ancak devamında üç projesinden oldu.

Hammer, sezonu 10 bölüm sürecek mini dizide yapımcı Al Ruddy'yi oynayacaktı. Ayrılığın ardından yeni bir başrol için arayışa başlandı. 1972 yapımı filmi Francis Coppola yönetti, kadrosunda Marlon Brando, Al Pacino, James Caan, John Cazale, Robert Duvall, Diane Keaton ve Talia Shire gibi isimler yer aldı.

The Offer'ı Oscar ve Emmy adaylığı olan Michael Tolkin (Escape at Dannemora, The Player) kaleme alıyor. Paramount TV Studios ise yapımını üstlendi. Sinemanın kült filmlerinden The Godfather'ın yapım sürecini konu alan yeni bir film de hazırlanıyor. Kadrosunda Oscar Isaac ile Jake Gyllenhaal bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER